InfA продовжує розкривати тему дурощів в українській політиці. Ми зібрали п’ятірку нових витівок «слуг народу». До вашої уваги – чергові здобутки нашого політикуму в царині дурисвітства.

5 місце

Днями співробітник Національного банку оконфузився, проте довів, що в НБУ принаймні працюють люди, а не боти. На офіційний сторінці НБУ у Facebook раптово з’явилося повідомлення про – не дивуйтеся – продаж шапки.

Ймовірно, хтось переплутав особисту сторінку з офіційною. «Готуй ковзани влітку, а виготовлення шапки й шарфа можна залишити на Марію» – саме таке повідомлення розмістили з фото майстра по в’язанню. Звісно, буквально за півгодини пост видалили і додали новий, з подякою читачам за те, що ті проводять ранок з НБУ і додали: «Тепер ви знаєте, що адміністратори сторінки – живі люди, а не боти».

Одне запитання: чи під ніком «Марія» і липовим фото не приміряє на себе новий, куди симпатичніший образ така собі Валерія? А що, саме час шукати для себе спокійніше ремесло – і без свіжої копійчини не залишишся, і нерви, кажуть, заспокоює…

4 місце

Персонажі бойовиків частенько намагаються тікати від правосуддя через вікно. Але ось навіщо таку «Втечу з Шоушенка» влаштовували меру Миколаєва? Бідолашний міський голова Олександр Сєнкевич так злякався поліції, що почав лізти у вікно свого кабінету, щоби перелізти в кабінет поруч, а потім – на балкон лівого крила мерії.

За інформацією місцевих ЗМІ, вранці з департаменту захисту економіки Нацполіції України прибули п’ятеро співробітників для вручення протоколу. Якщо очільник міста вдався до таких екстремальних дій, мимоволі починаєш вірити, що йому таки є від чого тікати.

3 місце

Верховна Рада нагадує зоопарк (особливо – скандальний київський). Тут є свої леви (дуже мало, цей вид вимирає), що вважають себе королями, є й стадо рогатих, які нічого робити, окрім як бодатися, не хочуть, є стерв’ятники-трупоїди, для яких нещодавній колега-«однопартієць» – лише здобич. У центрі уваги цього «колгоспу тварин» – улюбленець усіх відвідувачів. Скандального нардепа від «Народного фронту» Сергія Пашинського в соціальних мережах порівняли саме з цією милою істотою, яка, на наш погляд, не заслуговує на таку образу.

Фотоколаж уже набрав дві тисячі лайків і майже тисячу репостів. Крім того, світлину з підписом «мавп’ятник під куполом» активно коментують.

2 місце

Не встигли скучити – як ось вона знову тут як тут. Нова історія – «Надійка і сукня від Valentino». Колишня російська полонянка вразила всіх своїм новим дизайнерським одягом. Наряд виглядає як мінімум дивно.

До речі, бренд люкс-класу «Valentino» є улюбленим у Тимошенко. Либонь, поки Надю не поперли з «Батьківщини», вона встигла надихнутися Юліним образом.

А ось як коментують новий образ Наді у Мережі:

«У нашої Гаді нове плаття-халат», «З крайності в крайність: то голодує, то наче на сьомому місяці вагітності», «З корабля на бал: колишня військовополонена після секонд-хенду одягається у світових дизайнерів».

1 місце

Щойно одіозний екс-керівник київського спецпідрозділу «Беркут» Сергій Кусюк з’явився під час затримання учасників протестів у Москві – українці одразу перейменували це міліційне диво. Для повної ясності, так би мовити. Фото і відео, як злочинець і зрадник Кусюк у формі російського ОМОну затято керує новими підлеглими, викликало в Мережі цілу бурю сарказму. Його майже миттєво охрестили «Кусюком гів…», ну ви зрозуміли.

Цікаво, що мають відчувати московити, усвідомлюючи, що їх лупцюють і «пакують» навіть не свої, а ось такі «кусюки гів…»? Соцмережі глузують на тему, чи насправді таємний бандерівець не перебрався до Росії заради того, щоб щодня знущатися над москалями. Відгонить якимось «садо-мазохістським комплексом старшого брата», чи не так?

Далі буде.

Попередні дурощі: туттут, туттуттуттуттуттут туттуттуттуттут, тут і тут.