InfA продовжує знайомити наших читачів не лише з новинами української політики, а й з її дурощами. Презентуємо черговий топ-5 у царині дурисвітства серед українських можновладців.

5 місце

У Верховній Раді є різні жінки – від модних кокеток і до… Але обійдемося без епітетів. Утім, яскрава представниця саме таких шляхетних дам – пані Савченко. Ця валькірія в бурі емоцій піднялась зі свого місця та з неймовірною агресією «культурно» показала середній палець. Колеги на це відреагували сміхом і коментарями на кшталт: «Розум відсутній, але в жестах – стабільність».

 

4 місце

Поки кияни лише готуються до відкриття купального сезону, дехто з нардепів уже змінив форму одягу на пляжну. «Вгадайте, хто прийшов у Раду в сандалях на босу ногу?» – підписала авторка фото, яке розсмішило користувачів соціальних мереж. Володимир Парасюк мав би не пройти дрес-код для потрапляння до парламенту, але хтось-таки його впустив.

 

І в нудній Раді Парасюк часу не гаяв. Судячи з діалогу на телефоні, нардеп використав робочий час, шукаючи допомоги у такого собі прикордонника Єгорова, «щоби в черзі на кордоні з Польщею не стояти довго». Такий ось цирк.

3 місце

Схоже, наш Президент знайшов іще один привід пишатися собою. Тепер, окрім гордості за рошенівські торти, шоколадки й цукерки, він може похвалитися особистою, і як уже рознесли пропрезидентські ЗМІ, «дуже успішною» зустріччю з самим Президентом США Дональдом Трампом! З тим самим, який свого часу додав до назви нашої країни артикль «the», що є грубою помилкою. З тим самим, якого всі пропрезидентські ЗМІ під час протистояння «Клінтон – Трамп» зображували чимось середнім між Сатаною і ярмарковим клоуном.

Український художник Георгій Ключник уже встиг відреагувати на цю подію, намалювавши дотепну карикатуру. Вона швидко облетіла соцмережі й вельми сподобалася українським користувачам.

2 місце

На зміну фінґерборду, вейпу та грі з покемонами прийшов спіннер – новий тренд для підлітків. Але, виявляється, не лише школярів зацікавила іграшка у вигляді дзиґи для пальців – працьовитим «слугам народу» ця забавка теж припала до смаку. До речі, вельми показово, що цю іграшку вигадали як допомогу особам з певними психічними проблемами (аутизм, тривожний стан, синдром дефіциту уваги тощо).

 

Один із нардепів зауважив: «Чи можна серйозно говорити про Верховну Раду, якщо я сьогодні бачив у руках п’яти депутатів спіннер?».

Від себе додамо: то ви, шановний, не так усе розумієте – насправді це чистої води терапія. Наші «слуги народу» так напружено працюють пальцями, натискаючи на кнопки для голосування (а багато хто взагалі грає на «піаніно»), що їм просто-таки необхідна розрядка. А якщо подивитися на психічний стан деяких нардепів, серед яких особливо помітний Добкін-молодший, то це буквально порятунок для країни – хай граються, не займайте їх!

1 місце

Деякі музиканти кажуть, що музика – їхній наркотик. Згаданий щойно Добкін-молодший давно вже примушує журналістів, а можливо й деяких колег, губитися в здогадках – яку ж таку «музику» регулярно слухає цей добродій? Нещодавно журналісти вкотре зафільмували неадекватний стан цього парламентського персонажа. На відео добре видно, як нардеп без видимих причин то здригається, то нервово озирається і ніяк не може всидіти на місці. Не інакше як у пароксизмі депутатського ентузіазму він і за відсутнього колегу голос кинув. ))

Gepostet von Yan Dobronosov am Donnerstag, 22. Juni 2017

До речі, це не вперше Добкін-молодший дивує Раду своєю поведінкою. Ось відео за минулі роки:

Отаке воно – життя доморощених політичних «меломанів»!

Далі буде.

Попередні дурощі: туттуттуттуттуттут туттуттуттуттуттуттут і тут.