Попри початок мертвого політичного сезону, коли наші «слуги народу» тішать свої стомлені праведною працею на благо Батьківщини тіла під сонцем елітних курортів, InfA презентує читачам черговий тижневий доробок у царині дурисвітства українського політикуму.

5 місце

У соціальних мережах з’явився новий тренд – селфі на тлі львівського сміття. Вивезення сміттєвих гір з міських околиць поступово стає місцевою легендою і улюбленою темою спілкування городян. Утім, туристам цього не зрозуміти, та й переважно вони спостерігають чисту історичну частину міста, а бруд і жах за п’ять зупинок від центру побачити їм не вдасться. Втім, якщо так піде й далі – ці специфічні львівські «принади» можна буде якщо й не побачити десь біля Ратуші, то вже напевно унюхати…

Селфі зі сміттям набирає обертів. «Сніданок на 1+1» уже навіть пропонує виграти цінний приз за такі колоритні фото.

4 місце

Бувала учасниця нашого рейтингу, що регулярно стає об’єктом кпинів на тему мужикуватості «солдата в спідниці», таки отримала справжні яйця.

У Савченко в Миколаєві мала бути зустріч із жителями, і не де-небудь, а біля зоопарку (що дуже символічно для представниці Верховної Ради). І зустріч таки відбулася – люди зустріли Надю дуже емоційно. Спочатку назвали «російським агентом», потім звинуватили у брехні, а тоді почали жбурляти в нардепа курячими яйцями.

Яйця і зеленка… Як кажуть, no comments.

3 місце

Прем’єр-«камікадзе» пішов в електоральний штопор, а в штурвал урядового літака міцно вчепився не менш відданий справі прем’єр, який гідно виконує обіцянку «показати, як треба керувати державою».

Пан Гройсман неодноразово заявляв, що життя людей невпинно покращується. А так і не скажеш. Можливо, в самого прем’єра багато що змінилося на краще – новий маєток, нове люксове авто тощо, і все, за доброю традицією, задекларовано на матір, жінку, сина свата, доньку брата і кума.

У соцмережах на яке вже за ліком «пакращєння» реагують жартами.

«Ми стали жити краще», – сказав Гройсман.

«Ми за вас раді!» –  сказали люди.

2 місце

Уже давно боротьба з корупцією в Україні виглядає як безкінечне й беззмістовне шоу. Нинішній головний герой цього дійства (за посадою) – пан Луценко. На філософське запитання, чому досі жоден реальний корупціонер не сидить і навіщо була вся ця гелікоптерна клоунада – відповіді генпрокурор дати не в змозі. Набагато легше усе звалювати на суддів і погрожувати їм пожежею. І не те щоб хтось у нашій державі мав ілюзії щодо наших «найсправедливіших» судів, але коли це каже добродій Луценко…

1 місце

Масштабна кібератака, яка наробила чимало галасу й стала однією з провідних тем, не в останню чергу привернула таку пильну увагу українців через назву вірусу, що вимагає грошову виплату в іноземній валюті – Petya.A.

Багато хто задається запитанням – а де був Петро Олексійович під час хакерського нападу?

Відомий карикатурист Георгій Ключник дотепно посміявся з цього приводу. На малюнку українці сидять у забарикадованій хаті, в руках у них – вила й рушниця.

«Це відображення ментальності мого народу за дві тисячі років існування. Тому що це саме та хата, яка «з краю». Радує, що хлопці озброєні і є що поїсти і випити», – так коментують малюнок користувачі соцмереж.

Далі буде.

Попередні дурощі: туттуттуттут туттуттуттуттуттуттут, тут і тут.