InfA презентує свіжу порцію дурощів нашого політикуму. Ось що встигли утнути «слуги народу» цього тижня.

5 місце

Ох ці прогульники! Які тільки виправдання на знайдуть, щоби прикрити своє ставлення до роботи. Так, нардеп від «БПП» Давид Макар’ян заперечує, що прогуляв 64% всіх засідань комітету Верховної Ради, при цьому заявляє, що дані про його роботу на парламентському порталі… зламав вірус «Petya.A».

За словами Макар’яна, всі дані «поплутав вірус», а сам він чесно і сумлінно «працює на благо України».

4 місце

Виявляється, нардепи не можуть ніяк поділити не лише бюджетні гроші, а навіть питну воду. Так, Генпрокурор посперечався з депутатом через пляшку звичайної мінеральної води. Під час засідання Регламентного комітету ВРУ Олесь Довгий узяв пляшку зі столу, на що Луценко заявив, що ця вода – його. І додав, мовляв, Лесик надто звик брати чуже: «Звичка у вас – тягнути, що подобається…». А що ви хотіли від чи не найяскравішої зірочки з легендарної «молодої команди» Льоні Космоса!

Утім, а в кого з можновладців такої звички немає? Оце запитання.

3 місце

«Камікадзе» вирішив трохи підправити свій образ. Певно, Арсенію набридло, що не сприймає ніхто його всерйоз, не боїться. Тепер у своєму новому амплуа він схожий на суворого бійця чи таємного агента. Так він нещодавно офіційно з’явився на людях – зі щетиною та в темних окулярах-«авіаторах».

Може, Яценюк має надію, що його помітять голлівудські режисери і запросять зніматися у бойовиках та екшенах? А поки що соцмережі оцінили новий героїчний образ.

2 місце

Екстравагантний Геннадій Москаль укотре дивує своєю поведінкою не тільки жителів Ужгорода, але й всієї України. Мер міста вирішив, що направити громадського активіста до психлікарні – адекватний вчинок. Якщо це жарт – то не дуже вдалий.

Ініціатора суспільних змін він в офіційному листі-відповіді послав до психіатра. А щоб активіст не заблукав – навіть адресу вказав. Документ можна побачити нижче.

Проте запитання, чи не потрібна кваліфікована допомога самому панові Москалю, залишається відкритим.

1 місце

У футболі є практика особливо успішним командам навічно дарувати перехідні кубки. Так само добродій Добкін-молодший, схоже, вирішив зайняти постійне місце в нашому чарті.

Журналістів і користувачів соціальних мереж обурила його поведінка останнім часом (як і завжди). Він спочатку погодився на інтерв’ю з Сонею Кошкіною для програми «Лівий Берег», а потім за дві години до ефіру відмовився. За словами журналістки, це вперше за два роки, коли було необхідно скасувати телешоу.

 

До речі, про Добкіна цього тижня згадали не лише представники ЗМІ, а й письменники. Сергій Жадан посвятив скандально відомому нардепу віршик.

«Допа-старший Допу-молодшого

застерігає від кисломолочного.

– Краще візьми – каже – одеколону,

коли ховаєшся за колону».

І він відповів:

Ось він, справжній діамант у скарбниці дурощів нашого політикуму, що навіть серед інших феєричних… зірок не загубиться. Браво, біс!

Далі буде.

Попередні дурощі: туттуттуттут туттуттуттуттуттуттуттут, тут і тут.