В Україні повноцінне літо все не починається, тому стомлені працею «слуги народу» просто-таки змушені тікати кудись на далекі острови. Але їхня справа – у надійних руках, бо ті, хто залишився, за жодних обставин не припинять робити дурниці, виставляючи і себе, й країну на посміховисько. InfA презентує свіжу порцію дурощів нашого політикуму.

5 місце

Коротко про те, як народжуються політичні меми: для цього нам знадобиться один керівник парламентської фракції «Самопоміч» та одна журналістка. Запрошений «слуга народу» починає, як завжди, молоти щось язиком, ніби не при здоровому глузді. Наприклад, просторікує щось про «видатний інтелектуальний рівень» свого колеги нардепа Семена Семенченка та починає вихваляти його невідомі загалові чесноти.

Журналістка перепитує – чи всерйоз він це говорить? – Отримує ще більш яскраву відповідь, а ми отримуємо мем, що тільки-но народився. Адже реакція журналістки на «інтелектуала» не може не потішити.

 

4 місце

Після засідання Регламентного комітету Ради, на якому схвалили зняття недоторканності з нардепа Розенблата, наші бджілки-трудівниці влаштували фотосесію, що більше схожа на циркову клоунаду. На фото Луценко, Холодницький і хтось третій стоять поруч із парламентом та цілою тачкою з туалетним папером. Підпис під фото: «Ох дали проср*тися депутатам».

Пост зі світлиною отримав чимало перепостів та коментарів.

«Ідея – дати добре проср*тись, а папір при цьому відібрати», «І щоб води в крані не було!», «Папір туалетний для НЕшановних депутатів», – пишуть коментатори.

А чому це схоже на цирк, а не на здобуток наших затятих борців із корупцією? Та тому що їм треба не менше «дати проср*тися», ніж депутатам. Бо ці фотосесії, здається, є єдиним результатом їхньої «нанайської боротьби».

3 місце

У нашій п’ятірці дурощів ніби медом намащено Михайлу Добкіну. Цього тижня він потішив фото, на якому цілує хрест. Кажуть, що це він так переживає через підтримання Верховною Радою подання Генпрокуратури на зняття з нього недоторканності, затримання й арешт. Імовірно, якісь інші гріхи змусили його звернутися до Бога прямо в залі засідань?

А ось користувачі Facebook обіграли це фото у формі притчі:

«… І закричали фарисеї Понтію Парубію: «Розіпни його! Розіпни!». І вмив Понтій Парубій руки. І закричали радісно люди на площі перед синедріоном, і забили в барабани. І підняв праведник Допа до неба очі, і побачив, що неба там немає, а є тільки купол Синедріону.

І став тоді він випльовувати з рота золотий ланцюжок. І не міг зупинитися. І фарисеї питали один одного: А чого це він?». А інші відповідали: «Це щоб від Генпрокуратора Юрія відкупитися». А твердошиїй Юрій тільки засміявся і сказав, що перерахує всі ланцюжки до Держбюджету».

2 місце

Соцмережі продовжують кепкувати з намірів Іллі Ківи очолити Соціалістичну партію України. Інтернет вирує мемами, створеними на цю тему.

Найдотепнішим і найвлучнішим жартом, напевне, став запис блогера, який творчо обіграв цитату з фільму «Страх і ненависть у Лас-Веґасі».

«У нас було 2 пакети трави, 75 прапорів СПУ, 5 неопублікованих плівок Мельниченка, пачка газет «Сільські Вісті» і ціла купа партійних осередків, а також корвалол, мазь від артриту, проект земельної реформи, проект пенсійної реформи та дві дюжини комерційних законопроектів. Не те, щоб це був необхідний запас для відродження СПУ, але якщо почав робити х**ню, стає важко зупинитися. Єдине, що викликало у мене побоювання – це плівки Мельниченка. Ніщо в світі не буває більш стрьомним, безвідповідальним і порочним, ніж ці записи. Я знав, що рано чи пізно ми перейдемо і на цю гидоту.

І.Ківа»

1 місце

Здається, що психічний та емоціональний стан наших «слуг народу» уже навіть не викликає тривоги, а просто потребує примусового лікування пацієнтів. Бо як ще можна пояснити законопроект, за яким під час відкриття пленарного засідання пропонують читати «Отче наш»?

 

Найцікавіше те, що законопроект є недопрацьованим, адже дискримінує інші релігії. То що – зрештою половина нардепів читатимуть Тору, дехто братиме з собою молитовний килимок та здійснюватиме намаз? Не варто дивуватися, якщо знайдуться й ті, хто буде славити Летючого Макаронного Монстра… Оце парламент!

А ініціативна Ірина Геращенко міркує в тому ж напрямку – рекомендує «починати ранок з окроплення всіх святою водою, бо щось засилля біснуватих зашкалює у залі ВР. На біснуватих можна виливати зразу відро – а раптом допоможе».

 

Схоже, життя вітчизняних політичних «небожителів» ставатиме дедалі веселішим. Аж до повного їх, так би мовити, перезавантаження. У політичний сміттєвоз.

Далі буде…

Попередні дурощі: туттуттуттут туттуттуттуттуттуттуттуттут, тут і тут.