InfA уважно стежить за вітчизняними «слугами народу», добираючи їхні тижневі здобутки в царині дурисвітства. Пропонуємо вашій увазі чергову п’ятірку дурощів нашого політикуму.

5 місце

Давно Надю ми не бачили в нашому рейтингу, і ось вона – тут як тут.

Нещодавно на своїй Facebook-сторінці карикатурист Богдан Процишин висміяв рекламу нової партії Надії Савченко, порівнявши одну зі сцен з уривком одкровень Івана Богослова. Уривок описує чотирьох вершників Апокаліпсису. «І коли Він зняв четвертий друк, я чув голос четвертої тварини, що говорить: йди і дивися. І я поглянув, і ось, кінь блідий, і на нім вершник, якому ім’я «смерть»; і пекло йшло за ним».

4 місце

У мережі тролять Іллю Ківу за трохи контроверсійне фото біля аеропорту. У компанії широко відомого у вузьких колах лідера партії «Братство» Дмитра Корчинського Ілля поїхав у відпустку.

Проте жартівники не до кінця впевнені, що все так просто. Один відомий блогер взагалі побажав «щастя та здоров’я молодим».

3 місце

З такою політичною ситуацією в Україні зійти з глузду будь-хто, а дипломат – тим паче. У соцмережах підняли на сміх українського дипломата Романа Безсмертного, який упевнено стверджував на одному з телеканалів, що наш «солодкий» президент дискутує з користувачами в Інтернеті під фейковими нікнеймами.

Звучало це ну аж надто смішно. Хоча для аргументації дипломат додав, що знає імена фейків, але, звісно ж, не розповість. Тим часом із такими викривальними виступами фотожаб і дотепних коментарів в Інтернеті стає все більше.

2 місце

Важко уявити собі відео краще, ніж «Янукович і вінок», але таке все ж існує. Андрій Лозовий опублікував на своїй сторінці відеодоказ курйозної бійки двох нардепів. «Мосійчук плює в Капліна, той із переляку мало не непритомніє», – пояснює злостивий автор поста.

Історія суперечки не надто складна: Мосійчук прийшов підтримати лідера фракції Олега Ляшка, якого звинувачують у поєднанні статусу народного депутата із роботою головним редактором газети «Політика». Заходячи в будівлю суду, Мосійчук плюнув в обличчя Капліну, який і був організатором мітингу, після чого між ними почалася бійка. Ось так – «не словом, а… слиною!».

1 місце

Серед жінок чиновників не вельми популярно купувати липові сумочки від Шанель, а ось псевдопатріотизм і псевдогероїзм – нормальна справа для цієї тусовки. Був свого часу певний мейнстрім у депутатів – ненадовго махнути в зону АТО, відсидітися в якомусь безпечному місці і повернутися «героєм». Проте коли нардеп із мінімальними, як для війни, пораненнями отримує допомогу у вигляді гвинтокрила – це вже переходить межу адекватності.

Євген Дейдей із «Нарфронту», перебуваючи в зоні бойових дій, був евакуйований блискавично, поки реальним героям дійсно була необхідна допомога.

Щодо самого поранення: з фото ноги Дейдея вже почали глузувати в Інтернеті, бо, як мінімум, не так приголомшливо виглядає та травма, про яку стільки говорили. А як максимум – штаб АТО офіційно заявив, що в районі перебування Дедея у час поранення не було зафіксовано жодних обстрілів. «Аляґер ком аляґер!», так би мовити…

Далі буде.

Попередні дурощі: туттуттут туттуттуттуттуттуттуттуттуттуттут і тут.