Нове зібрання топ-5 дурощів українського політикуму від нашого видання. Вашій увазі саме ті ситуації та дії «слуг народу», яким дивувалися і над якими сміялися українці протягом тижня.

5 місце

Хто в ліс, хто по дрова, або Яка різниця між двома лідерами окупованої території. Поки скандальний знавець історії та інших гуманітарних наук і за сумісництво ватажок «ДНР» Захарченко збирається змінювати назву «республіки» на «Малоросія» з офіційним прапором запозиченим у Богдана Хмельницького, ватажок «ЛНР» планує завойовувати космос.

Так, на одному з каналів Луганська провели опитування з питанням: «Як ви вважаєте, громадянин «ЛНР» полетить в космос?». Глядачам пропонували три варіанти відповідей: 1. Так, обов’язково полетить; 2. Спочатку потрібно відновити наші підприємства, які працювали на космічну галузь; 3. Ми частина великої космічної держави.

Космічна держава “ЛНР”

Курс розвитку Плотницького всім зрозумілий: космос прийом!

4 місце

Кожен водій в Україні має керувати своїм транспортом відповідно до правил дорожнього руху. Але жодні правила не писані для кортежу чиновника. Вже не вперше дві Toyota Camry генпрокурора перетинають подвійну суцільну смугу та обганяють інші автомобілі, створюючи аварійні ситуації для інших автомобілістів. Безкарність – ось, що керує такими кортежами. Проте сам Луценко так не вважає і взагалі переконаний, що водії кортежу просто змушені так кермувати, адже це всі навколо порушують ПДР, а він білий і пухнастий на чорній Camry.

«Порушення правил дорожнього руху має винятковий характер і обумовлене ситуацією на дорозі, зокрема порушенням ПДД іншими учасниками», – офіційно заявила прес-секретар Луценка.

3 місце

Популярність офіційних акаунтів, модератори яких вміють саркастично оцінювати ситуацію, лише росте. А користувачі соцмереж з все дужчою цікавістю спостерігають за битвою двох офіційних сторінок України і Росії в твіттері, головною зброєю яких є іронія.

Так, зі сторінки Росії в твіттер  запостили відео російських народних хороводів та боротьби на мечах і палицях, напевно, з метою налякати США. «Хто до нас із санкціями прийде – той від санкцій і загине» – підписали відео.

У відповідь твіттер України написав: «Якби ви поважали міжнародні закони, то могли б уникнути санкцій і вже зараз посилали б дослідницькі місії на Марс, а не бігали з палками».

Переможцем будь-якого Інтернет-конфлікту вважається той, у кого більше вподобайок. Таким чином, акаунт України лідирує за кількістю лайків, яких уп’ятеро більше за російській.

2 місце

Нещодавно в мережі з’явилося фото, коли неймовірна кількість кавунів, що випали з вантажівки, створили неприємності на трасі. Можливо, тому тепер херсонські ягоди, як і 14 років тому, почали переплавляти баржами по Дніпру.

Спіймавши хвилю популярності кавуна, баржа з Херсону вже успішно прибула в столицю. Проте буря мемів та жартів про цю подію досі не вщухають. Баржі навіть завели власний Twitter.

Прем’єр-міністр не залишився байдужим і відреагував на всі жарти з цього приводу: «Влітку тема кавунів, та ще й цілої баржі кавунів, не могла пройти непоміченою. Дякую усім за гумор, іронії і самоіронії сьогодні усім нам дуже бракує».

1 місце

 

Зізнання курйозної пані Надії про своє пікантне минуле – роботу у службі сексу по телефону на залишило байдужими користувачів соціальних мереж. Так, інтернет вибухнув жартами на сексуально-політичну тему, в центрі уваги яких фігурує, звичайно, постійній фігурант п’ятірки дурощів – нардеп Савченко.

Уявіть лише її у ролі президента: чорні підбори, червона білизна від Valentino, маскувальна сітка, камуфляжний розпис на обличчі та еротичний голос, що тихо промовляє до країни: «Я відчуваю, як підіймається твій ВВП».

Також посміятися з таких новин про минуле вояка в спідниці встигли і інші «слуги народу». Наприклад, Олег Ляшко не оминув тему Савченко, виклавши на власній сторінці дещо образливу фотожабу.

https://www.facebook.com/O.Liashko/posts/1389187271149866

 

Далі буде.

Попередні дурощі: туттут туттуттуттуттуттуттуттуттуттуттут, тут, тут і тут.