Пропонуємо нашим читачам свіжу добірку дурощів українського політикуму від InfA. Ось що встигли утнути «слуги народу» цього спекотного тижня.

5 місце

Розіграш «грузина по-українськи»: нещодавно двоє пранкерів (телефонних жартівників) опублікували розмову з колишніми главою Одеської ОДА і заступником генпрокурора. З Саакашвілі та Сакварелідзе вели задушевну бесіду від імені заступника голови Адміністрації Президента Олексія Філатова. Один із пранкерів зазначає, що «Саакашвілі під час спілкування був «під чимось». І в розмові це чути». Також Міхо разом зі своїм оточенням нібито обіцяв «влаштувати мордобій українській верхівці».

https://www.youtube.com/watch?v=FK8aFJ9O1NY

4 місце

Комусь новина про відставку Балчуна з посади голови «Укрзалізниці» зовсім не сподобалась, хтось був радий такому перебігу подій, а інші жартують із цього приводу в Мережі.

Кажуть, вирішив поляк податися на естраду і зніматися в кліпах Зіброва, якого вже давно фанати просто-таки змушують зайняти місце голови «УЗ».

Крім кліпів, Балчун може ще й заспівати, заодно і пояснить причину свого раптового повернення додому.

 

3 місце

Поки хтось намагається йти в ногу з часом, Надія Савченко не лише сама, м’яко кажучи, гальмує, а й пропонує повернути Україну в минуле. Вочевидь, льотчиця нещодавно відкрила підручник з історії за 6 клас та так сильно надихнулася, що вже уявляє себе не майбутнім президентом, а гетьманом. В ефірі одного з телеканалів вона заявила, що державний устрій, як у XVІІ столітті – це саме те, що потрібно Україні. Чи то Надя дивиться в книгу, а бачить зовсім не те, що написано, чи має унікальну візію такої форми правління, як Гетьманщина з парламентом і депутатами – достеменно не відомо.

«Це моє глибоке переконання і це та ідеологія, яку я доношу. Україна може існувати за принципом розвитку України в XVII столітті. Тоді це називалося «Гетьманщиною», тоді це був пропорційний вибір людей у владу і їх усунення, якщо вони не виправдають довіри народу. Я хочу, щоб депутати сьогодні в нашому парламенті делегувалися і відгукувалися виключно народом». Отак-во!

2 місце

Укотре фотожаби з можновладцями піднімають українцям настрій та дають привід посміятися. На цей раз комічний мем опублікував нардеп від «Народного фронту» Антон Геращенко.

До цього фото, де кожен із шести політиків зображений в образі слабкої статі, напевно, ніхто і здогадувався, що наші «слуги народу» можуть бути такими жіночними, тендітними та симпатичними. Парубія спочатку важко і впізнати (багатим буде, якщо ще йому мало!). Гройсман у цьому образі – вогонь-баба, як кажуть про таких. Ну а Ляшко – просто красуня.

 

1 місце

Чергове фантастичне за своєю дурістю відкриття від чиновника на прізвище Рева, без сумніву, увійде в історію вітчизняного політичного дурисвітства й посяде там гідне місце поруч із азірівською капустою і «браті лопаті й іті копаті». «Українці бідні, бо забагато їдять», – заявив високопоставлений пан, від обличчя якого можна аж прикурювати. В такому нас ще ніколи не звинувачували!

Отже, міністр соціальної політики Андрій Рева заявив, що наші громадяни витрачають на продукти харчування 50% доходів. Головний аргумент горе-міністра – приклад Німеччини. Мовляв, там такі ж ціни на харчі, але люди просто не такі ненажерливі, тому і живуть, бачте, краще. При цьому грандіозна різниця в середній заробітній платні Реву не хвилює!

Ну, а українці у відповідь дістали з рота шматок бутерброда з салом та хріном і заповнили Мережу жартами про гастрономічні рейди та проханнями німців їсти більше.

 

Дивлячись на ці аскетичні обличчя, нема чого додати, окрім як побажати: смачного вам, українці!

Далі буде.

Попередні дурощі: туттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттут і тут.