Чи можуть слуги народу прожити бодай тиждень без конфузів? Точно ні. Редакція InfA уважно стежить за витівками можновладців і презентує чергову добірку бздурів вітчизняного політикуму.

5 місце

У кожного нардепа мають бути свій кабінет і приймальня. Звісно ж, усе це про людське око пояснюють невтомною «роботою з виборцями», а насправді як мінімум це складова іміджу наших «слуг народу».

Одним із найоригінальніших у нелегкій, але вдячній справі піару і показухи став пан Ар’єв. У популярному львівському ресторані «М’ясо та справедливість», у закутку є вивіска «Громадська приймальня народного депутата України Ар’єва Володимира Ігоровича». Табличка розмістилася… при вході до вбиральні!

Напевно, чийсь гострий маркетинговий розум розрахував, що ця пікантна обставина створюватиме ілюзію всенародної черги до приймальні нардепа. От молодці!

4 місце

У тих, хто «чесно» заробив на своє небідне життя, є свої дивацтва. Комусь дарують золотий батон, а хтось просто купує собі друга за 120 тисяч гривень. Так, заступника начальника Головного слідчого управління Нацполіції Дмитра Бута звинуватили у тому, що він не записав у декларацію собаку. За підрахунками, такий вухастий друг справді золотий – з таким і на вулицю, напевно, страшно вийти.

3 місце

Скандально відомий Олег Царьов знову опинився в центрі уваги соціальних мереж. Цього разу він насмішив користувачів своєю безглуздою заявою про те, що буцімто Facebook співпрацює з українським сайтом «Миротворець».

 

Палкий прихильник «русскава міра» настільки обурений та засліплений цією несправедливістю, що й не розуміє, що заслужив красуватися в «чистилищі» сайту «Миротворець», де довгий час є і поповнюється база «персон нон ґрата». Крім того, Царьову нагадали, що в Росії досить своїх сайтів, де можна спокійно обговорювати захоплення нових територій. Коментатори небезпідставно припускають, що екс-нардеп п’є забагато настоянки «бояришніка».

2 місце

«Він вам не Сєня, або Як Яценюк змінив професію». В Мережі вже глузують, що агент ЦРУ повернувся в Київ, хоч насправді «агент під прикриттям» його і не залишав.

Якщо пам’ятаєте, ще місяць тому ми жартували про зміну іміджу колишнього прем’єра-«камікадзе». Вочевидь, цей образ секретного агента дуже сподобався йому. І якщо тоді він був ледь схожий на актора бойовиків Стетема, то тепер уже голлівудська зірка нервово курить осторонь. Більше з тим, чорний «прикид» і окуляри Яценюка порівняли із вбранням агента Сміта з «Матриці».

1 місце

І не набридає ж прекрасній дамі щотижня з’являтися в новинах під рубрикою «курйоз»! Знову в п’ятірці дурощів – наша Надя Савченко. Цього разу вона вкотре здивувала всіх своїм екстравагантними вбранням. Поки більшість нардепів одягала вишиванки, Надія, «сама собі стиліст», обрала дещо цікавіше. Її брючний костюм просто-таки змушує посміятися. Піджак, який нагадує кітель, з вишитими плечиками, схожими на генеральські погони – родзинка її вбрання на День Незалежності.

Користувачі соцмереж відреагували із сарказмом на опубліковане фото з Савченко у всій красі: «І лампаси на стрінгах?», «Як в Північній Кореї. Хто її одягає?». Як тут не погодитися з твердженням, що краса – воістину страшна сила! ))

Далі буде.

Попередні дурощі: туттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттут і тут.