Видання InfA знову пропонує нашим читачам чергову добірку дурощів українського політикуму. Ми зібрали свіжі ляпи «слуг народу», які активно обговорювали і коментували в соцмережах протягом тижня.

5 місце

Вітчизняні чиновники переважно неквапливі в роботі, натомість вельми охочі до хайпу – так би мовити, на гарячій темі гріх не розкрутитися. Ось, наприклад, керманич Дніпра теж вирішив креативно пожартувати на тему Саакашвілі в Україні. Борис Філатов приурочив поверненню палкого грузина дозвіл на роботу… бродячих цирків.

Є думка, що клоун у місті має бути лише один. Але якщо популярність падає – можна і «колег по цеху» на арену пустити?

4 місце

Історія про те, як політик здитинів буквально на очах у публіки: мер Херсона, здається, позаздрив, що всі говорять тільки про столичного мера Кличка, тож і собі вирішив щось таке встругнути. На відкриті нового дитячого майданчика він всівся на мініатюрну гойдалку і став позувати перед камерами.

Сам пояснив це як «тест-драйв» дитячого літачка. Льотчика-випробувача в Мережі швидко висміяли, а деякі жителі міста навіть обурилися такою поведінкою.

3 місце

Найочікуваніший і, водночас, сумнівний «прорив» року здійснив Саакашвілі. Це спричинило появу цілої хвилі фото жаб. Як колись казала Вєрка Сердючка, «поїзд їде – воно лізе». Здавалось би, потяг Міхо вже давно пішов…

2 місце

Виявляється, то не лише казки – в наш час і в нашій же країні живе справжнісінький Кощій Невмирущий! Зачаївся він не де-небудь, а в політиці. Подякувати за відкриття треба Слідчому комітету РФ, який і розсекретив героя. Так би мовити, факт, що Яценюк воював не лише в Чечні, а й на території Придністров’я, підняли на сміх у ЗМІ та соцмережах. Як кажуть, «слідством встановлено, що в період 1994-1995 років у складі карального загону «Арго», а потім «Вікінг», керованого Олександром Музичком, проти російських військовослужбовців воював Арсеній Яценюк». Ось він, справжній «фронтовик»!

Ці «відкриття» викликали хвилю жартів. За кілька днів користувачі Мережі та блогери опублікували десятки фотожаб із «Кривавим кролем».

 

1 місце

«У кого що болить, або Як добродій Добкін сам себе відшмагав». Оце історія! Нещодавно пан Добкін публічно поскаржився на сайт «Українська правда». Мовляв, редакція не має заборонених тем для публікацій. І натякнув, що для видання найголовніше – гроші, що матеріали частенько куплені, рекламу розміщують будь-яку, щоб тільки копійка в кишені падала. Приводом для обурення стало рекламне оголошення про… збільшення статевих органів.

Але найкумедніше в цій ситуації – пікантна обставина, яка називається «контекстна реклама». Справа в тому, що рекламу користувачам пошукова система Google підбирає ЗА ПОПЕРЕДНІМИ ЗАПИТАМИ! Схоже, що наш герой сам себе вивів на чисту воду. Вітаємо! Тепер-то вже напевно відповідь на запитання, яке так хвилює пана Добкіна, він отримає від широкої публіки. )))
Беззаперечне 1 місце! Та-да-а-м!!!

 

Далі буде.

Попередні дурощі: туттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттут, тут і тут.