До Дня святого Валентина наші можновладці не могли обійтися без привітань як своїм близьким, так і всім нам, хто так чи інак залежить від їхнього розуму, а частіше – від їхніх бздурів. І як це й буває регулярно, «привітання» ці щедро поповнили колекцію дурощів, які ми збираємо для вас. Тож InfA презентує чергову тижневу добірку цих перлів.

5 місце

Є таке кліше – «люди з особливими потребами». Так ось це найбільше пасує нашим політикам і чиновникам. Їхні «особливі» потреби дотепно висміяли користувачі соцмереж напередодні Дня закоханих.

4 місце

Весняне загострення не оминуло славетного генералісимуса всєя «ДеНеРе» пана Захарченка. Як наслідок – чергова феєрична дурість цього на рідкість родючого на ідіотизми добродія.

На мітингу в окупованому Донецьку ватажок сепаратистів повідав, в якому напрямі він має намір розширювати межі своєї «республіки». Вражає масштаб мислення цієї непересічної істоти людини – дійсно, поганий той лузер, який не мріє стати генералісимусом! Наш Саня узрів якусь карту, яку йому якісь «предки намалювали»: «Знаєте, наші предки намалювали нам карту. Були перераховані Харків, Таврида …».

Це треба мати своєрідний талант, щоби так розсмішити двома реченнями, скажемо ми вам! А далі цей стратег іще більше розійшовся і додав таке: «Ми трішки розширимо… Нам і Бессарабія буде, напевно, потрібна. Предки намалювали нам карту, і по цій карті ми повинні йти!».

https://www.youtube.com/watch?v=CVn4eVTX8es

Дуже кортить уточнити: по-перше, чиї предки – неандертальців, снігової людини чи чогось на кшталт Поліграфа Шарікова? По-друге, повторюючи за відомим мультяшним персонажем, «де карта, Біллі?». То де та карта, пане отамане?..

3 місце

Одеський мер… трохи повернувся. З’ясувалося, що замість нього працює телеграм-бот. А якщо без жартів, то щодо добродія Труханова розпочато слідство. Так закінчилася його тривала відпустка. Та найцікавіше було далі: до Солом’янського суду, де слухали справу Труханова, підтягнулися сумнозвісні «тітушки». Звісно ж, вони відробили свої гонорари – побили активістів та поштовхалися в коридорах будівлі. А тим часом одеський корупціонер-українофоб зник.

Особливої пікантності ситуації додає та обставина, що випурхнув на волю цей рідкісний екземпляр не просто так, а під поручительство депутата від «БПП» Голубова. Буквально як в ілюзіоністів: поки одні відволікають увагу – інші прокручують справу. Тішимося, що наша влада – в руках такої спритної політичної сили!

2 місце

Повертаючись до Дня всіх закоханих, як не згадати в нашому антирейтингу про «героя-коханця», що оконфузився на всю країну. У Мережі з’явилося курйозне фото прокурора Ширяївського району Одеси з еротичним підтекстом, яке його велемудра дружина виклала в Instagram. На фото чоловік зображений, сидячи в центрі серця зі свічок, поруч стоять келихи з шампанським і фрукти. Так посвітити труселями перед усім загалом ще треба вміти.

Цікаво, про що думала дружина, викладаючи доволі інтимний знімок свого чоловіка, який є публічною особою?

1 місце

Своєрідна помста полякам за антиукраїнські закони – подаруночок у вигляді «запакованого» грузина. Бідолашного Міхо таки виперли з України. З ефектного у своїй брутальності арешту в столичному ресторані і почалися пригоди Саакашвілі. Навіть доїсти не дали! Посил цієї спецоперації, мабуть, був такий: «До мандрівки усе готово, а недешевий чартер не чекатиме вічно». Тепер «бариги» можуть зітхнути з полегшенням. Хоча спати спокійно навряд чи в них вийде.

Соцмережі вже вибухнули жартами про затримання Міхо та примусовий виліт до Варшави. Навіть кавер на пісню братів Гадюкіних записали.

ГАДИ – ФАЙНЕ МІСТО – Процишин офіційний & Вєсті UA

Політики на час – форева тіко Rock-n-roll !!!Процишин офіційний & Вєсті.UAyoutube туй лежит, кому треба: https://www.youtube.com/watch?v=A4JQbp7FTfAмузика: "Брати Гадюкіни" дай їм Боже здоровляслова: Процишин Богданспіває: Процишин Богдан

Gepostet von Процишин офіційний am Mittwoch, 14. Februar 2018

 

Далі буде.

Попередні дурощі: туттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттут і тут.