Без ганьби й курйозів наші політики і тижня не можуть прожити. InfA стежить за діяльністю «слуг народу» і презентує чергову п’ятірку з рясного доробку дурощів вітчизняних можновладців.

5 місце

Щоб не впадати у депресію від «здобутків» чергової влади на ниві «пакращєнь», українці сміються. Так, на зустріч Президента з відомим французьким актором користувачі мережі відреагували з посмішкою. Спілкування без преси Порошенка з Жаном Рено, який свого часу виконав яскраву роль кілера у фільмі Люка Бессона, породило кілька жартів. Каламбур про те, як лідер країни «замовив» Леону-кілеру деяких своїх ворогів, став вельми популярним.

4 місце

Кажуть, якщо людина талановита від природи – вона талановита в усьому. Одним із таких «самородків» (на наші голови) є пан Роман Насіров. Він і майстер-шеф із приготування локшини на вуха, і вправний дзюдоїст, і бізнесмен хоч куди… А віднедавна ще і неабиякий інноватор, та ще й лектор! На форумі, присвяченому технології блокчейн, наша багатогранна «людина епохи Відродження» виступила не більше не менше як із, за його словами, революційним підходом до роботи з податками. І нічого, що блокчейн уже активно тестують і застосовують не в одній країні для регулювання державних процесів.

Так і хочеться вигукнути: «Стежте за його руками!». Все-таки який талант – і досі на волі…

3 місце

Глава МВС пан Аваков наважився у  Твіттері похвалити себе коханого за благодійність із розмахом. Підстава – воістину шляхетна: у День українського добровольця Фейсбук-міністр передав родинам загиблих подарунковий набір із медом. На секундочку, ЦІЛЮЩИМ медом. І соромно, і бридко таке коментувати. Але нашим політиканам не звикати!

2 місце

Такого масштабного циркового шоу давно не було. Один високопосадовий фантазер днями здивував публіку одкровеннями про зрадницький план Савченко і фатальну помилку українського народу, який не зробив його Генпрокурором раніше. Мовляв, є беззаперечні факт змови «льотчиці», які не піддають сумніву. І вказують вони на те, що та «особисто планувала, особисто вербувала, особисто давала вказівки про те, як провести терористичний акт тут, в цьому залі, знищивши бойовими гранатами дві ложі – урядову і посадову, мінометами обрушивши купол Верховної Ради і автоматами добиваючи тих, хто вижив».

Насправді складно збагнути, що це було – Юрій Віталійович переплутав голлівудський бойовик із реальністю чи дійсно на власні очі бачив, як Савченко ховала в жіночому туалеті танк?

1 місце

Продовжуючи тему замаху на Раду, зауважимо, що сама Гадя недалеко від Луценка пішла. Вона й собі пустилася берега й почала розкидатися звинуваченнями та викриттям інших осіб. Першим під її «обстріл» потрапив Парубій: нібито вона була свідком, як на Майдані він особисто проводив снайперів у готель. Та за деякий час вона виправилася – то вже не Парубій, а Пашинський.

Знаєте, якщо російські агенти і дали Наді доручення організувати напад на парламент, як заявляє Луценко, то наші шановні депутати, на жаль, можуть товктися в буфетах і «перетирати справи» в кулуарах цілком спокійно, ця тонка справа – в дуже НАДІйних руках!

Далі буде.

Попередні дурощі: туттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттут і тут.