Кажуть, восени в осіб із психічними розладами трапляється сезонне загострення. А у наших псих… політиків такі «загострення» трапляються протягом всього року. InfA продовжує відстежувати дивакуваті й не дуже нормальні витівки вітчизняних можновладців та презентує чергову п’ятірку дурощів українського політикуму.

5  місце

Імідж – усе для кожного політика. І дуже кумедно, що на думку багатьох «слуг народу», зміна іміджу має наслідком забуття їхніх попередніх гріхів та грішків.

Популярний у соцмережах і ЗМІ нардеп Гаврилюк вирішив знову потішити люд. У кулуарах Верховної Ради він з’явився вже з новою зачіскою. За час відпустки козак відростив собі чубок. Тепер він схожий на співака Олега Вінника чи учасника якогось бойз-бенду.

Блогер, що виклав у Мережу знімок із його новим образом, пригадав Гаврилюкові бійку з іншим нардепом. «Гаврилюк змінив зовнішність в надії на те, що Василь Крутчак його не впізнає».

 

На такі зміни в іміджі брутального козака відреагували і журналісти, створивши відео, в якому показали перевтілення Гаврилюка протягом останніх трьох років.

Як змінився козак Гаврилюк

Козака Гаврилюка в Раді нині не впізнати. Ми вирішили пригадати, як змінювався його зовнішній вигляд впродовж останніх трьох років :)

Gepostet von ТСН am Dienstag, 5. September 2017

4 місце

Народна медицина працює. Доказом цього став пан Насіров. Того самого «страждальця» спіймали абсолютно здоровим у київському моднячому барі. Поряд зі своїм товаришем він попиває алкогольні напої.

Недоброзичливцям цього кришталево чесного слуги держави це могло би здатися просто веселою п’ятницею в барі, але насправді це був би черговий наклеп, бо йдеться про самолікування народними методами. Хоча відносно народними, адже не кожен «народ» собі дозволить коктейлі в закладах із подібною ціновою політикою. Втім, який пацієнт – такі й ліки!

3 місце

Декілька днів затишшя в залі парламенту – і вже скучили за бійками «слуг народу»? Вихід є.

Тепер українських політиків можна змусити битися з режимі мобільної гри. Команда молодої студії RV Entertainment Center розробила додаток за мотивами «національних забав», що вже з’явився в Google Play.

У грі доступні 10 персонажів, кожен з яких відповідає певному можновладцю. Тут присутні «солодкий президент», «радикал із вилами», «Юля з косою» і «улюблений мер». У кожного персонажа є надзвичайна здібність, майже як у житті: хтось жбурляє в суперника цукерки, хтось дістає боксерські рукавички, хтось закидає пакетами зі сміттям, а хтось і нафтою обливається. Також у ході гри можна почути вже крилаті нині вислови на кшталт «Скотиняки!» або «Якщо кулю в лоб – то кулю в лоб!».

2 місце

В неділю жителі Дніпра святкували День міста, і можновладці не забарилися з привітаннями. Найоригінальнішим став добродій Вілкул. Зазвичай політичні діячі замовляють із такої нагоди святкові банери, що красуються на вулицях міста з мармизою цього щирого «мецената» і пишними привітаннями. Рідше штампують ручки, нотатники тощо.

А ось оригінал Вілкул та його команда надрукували слова привітання… на туалетному папері. Геніальний піар-хід: щоб не інструкцію на освіжувачі повітря в туалеті читали, а обличчям Вілкула милувалися. Ну, і то правда, в туалеті така фізіономія точно не завадить.

https://www.facebook.com/100002146279080/videos/vb.100002146279080/1500387213376140/?type=2&theater

1 місце

Ну дуже вже скучив Саакашвілі за Україною, тож просто-таки мусть навідатися. Епохальне «повернення по-грузинськи», яке анонсував Міхо, має відбутися 10 вересня. Цю тему не могли залишити без уваги користувачі соцмереж, які створили безліч фотожаб, мемів і навіть саркастичний мультик.

 

Потрапити до України опальний Міхо збирається через пропускний пункт «Краковець», що на кордоні з Польщею. Зрозуміло, що на його камбек чекають не лише прибічники й журналісти, а й гостинна українська влада. Що ж, побачимо веселий спектакль?

Далі буде.

Попередні дурощі: туттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттут, тут і тут.