Без курйозу в наших політиків (точніше, політиканів) і тижня не минає. InfA крізь сміх стежить за  діяльністю «слуг народу» і презентує чергову п’ятірку свіженьких дурощів вітчизняних можновладців.

5 місце

Яким має бути благодійний захід для пенсіонерів? Прикарпатський депутат показує взірцевий приклад. Приклад того, яким подібне «дійство» нізащо не мало би бути.

«Слуга народних бабусь» Олександр Шевченко запустив в Івано-Франківську псевдоблагодійне шоу «Зеленої бабусі», афіша якого і стала привидом для глузування. Пенсіонерам пропонують феєричну програму: безкоштовна солодка вата, виступ Вуйця та розіграш мішка картоплі. Ось він – черговий рецепт страви, що гарантує перемогу на виборах!

Виходить, єдине, чого бракує для повного задоволення людям поважного віку – це не ліки, не грошова допомога, не увага, а… солодка вата. До речі, Вуйцьо зазначений в афіші як «популярний», насправді відомий лише аферами зі збиранням коштів для хворих. Про розіграш мішка картоплі годі й говорити – занадто це карикатурна благодійність, від якої, як видно, й «народні бабусі» зеленіють.

4 місце

Епічне фото блокування парламентської трибуни користувачі соцмереж здатні перетворити у мистецтво.

Отже, Тетяна Чорновол з понуреним поглядом – як головний образ; поряд з її тілом – чиясь рука; виразні емоції і краса живого спілкування депутатів. Кожен нюанс штурханини для дотепних авторів «полотна» – суцільна аналогія з картинами епохи Відродження. Навіть по фрагментах розібрали! А за допомогою фільтрів інтерпретували фото в роботу Едварда Мунка.

3 місце

У політиків правило «брат за брата» також діє. На тижні уже легендарний Добкін-старший зі своїм не менш легендарним Добкіним-молодшим потрапили на двох у фотооб’єктив журналіста. І як завжди – м’яко кажучи, у трохи дивному і комічному ракурсі.

 

«Допа протягнув до Ради молодшого дурника, мабуть, боїться його без нагляду залишати навіть на півдня», – підписав фото автор. Ну а який старший брат не допоможе боротися з невідомою залежністю своєму найближчому родичу? Та й взагалі – вдвох легше давати собі раду з поганою енергетикою і аурою парламенту, на яку так жалівся Михайло Добкін.

Сидіти поруч і не давати можливості за таблеточкою чи ще чимось таким потягнутися – задача не з простих. Як видно з фото, молодшенькому, напевно, таки вдалося звідкись щось видобути. Зі шкарпетки чи що?

2 місце

Димові шашки, налякані жінки, герой, що всіх врятував – все це могло би здатися уривком із бойовика, але це майже звична п’ятниця в парламенті. З цього приводу письменник Василь Зима навіть написав вірш, розписавши все в деталях.

«Диміла шашка димовая,

В диму тім кнопок не видать,

І даже Наді, сидя скраю,

З трудом вдавалося дишать...З останніх сил тримався спікер,

Підтримку чувствуя німу,

Хтось під столом розбовтав ліки,

Давленьє скочило йому...


З трибуни Іра обзивалась,

Мовчали покидьки, як кріт,

А Левченко вже не стісняясь,

З портфеля діставав карбід.


Литвин Парубію порадив,

В охрани зонтіки узять,

Ну так, хіба картінки раді,

Щоби минуле вспоминать...


Немов павич поміж столами,

В узбецькій пишній чайхані,

Єгор ходив поміж кріслАми,

Сховавши шото в штанинІ...


І навіть Сироїд забула,

В планшеті мешти вибирать,

Геращенко тягли зі стула,

Нардепів певно десь із п’ять...


Десь в кабінеті, содрогаясь,

Чекав вердикту президент,

А «Опоблок», вже не стісняясь,

Ловив і шанс свій і момент.


В Москві Володя Путін, стоя,

Над картой лінії огня,

Напрягшись, слухав Вітю Цоя,

Про те, що жизнь – така херня...


І Вашингтон, і Меркель даже,

Не знали, що їм ожидать,

А Грішин думав: спікер ляже,

Єслі внезапно в морду дать?


Карбід не було чим палити,

А шашок більше не було,

Тож кнопки почали давити,

Голосованіє прошло.


Побігли гризтись в кулуари,

Із зали вийшов Парубій,

І запитав: ну, як зіграли?

Через два тижні – по новій.


Актори розійшлися швидко,

У них оплата по часах,

А якщо вам від того гидко,

Пошліть їх нах...»

1 місце

Брехати – одна з базових навичок кожного політика. Без цього ніхто довго не плаву не протримається і мільйонів у кишеню не загребе. А навичка журналістів – активно розкривати ці побрехеньки.

Нещодавно російські ЗМІ знову намагалися зліпити з Сєні Яценюка агента 007. Ляшкові стало заздрісно, тож він і себе вирішив зробити героєм. Такий собі самонаклеп.

Радикальний Олег виклав чорно-біло фото нібито з «Революції на граніті» – звісно ж, із власними мемуарами з тих днів. Ось тільки реальні учасники революції заперечили участь Ляшка у тих подіях. Але кола по воді вже пішли – на цю брехню відреагували користувачі соцмереж, що й подарувало нам чергову порцію  дотепних фотожаб.

 

 

Далі буде.

Попередні дурощі:  туттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттут, тут і тут.