Редакція видання InfA, як завжди, уважно стежить за витівками можновладців і презентує своїм читачам чергову добірку бздурів вітчизняного політикуму.

5 місце

Днями кілька соціологічних груп опублікували президентські рейтинги станом на листопад 2017 року. Кого ви очікували побачити в топі рейтингу? Ківу? Дякуємо долі, бодай його там немає, але є персонажі не менш цікаві.

За даними соцопитування, до трійки лідерів входять Петро Порошенко, Юлія Тимошенко та… Славко Вакарчук! І якщо перших двох уже звично обговорювати, то з приводу соліста гурту «Океан Ельзи» в ролі президента незле й пожартувати. Уявляєте новорічне привітання в стилі поп-рок, з гітарами й барабанами! Та й на протокольних витратах під час міжнародних зустрічей чи свят можна буде добряче зекономити – Вакарчук сам співатиме гімн.

До речі, українці не проти розглянути й інших претендентів на найвищу державну посаду. А чим вам не готові кандидати Дзідзьо, Левко Дурко, Вєрка Сердючка, Іво Бобул чи Павло Зібров? Уже й деякі кадрові рішення напрошуються: скажімо, в разі президенства Дзідзя прем’єрське крісло, цілком імовірно, дістанеться його соратникові «Боді Павуку».

Гумор точно врятує нашу націю!

4 місце

Нещодавня ситуація з димовими шашками у Верховній Раді мало кому сподобалася. Деяких депутатів просто-таки штормить у приступах креативності. Так, Георгій Тука пропонує: щоби жодних непередбачуваних ситуацій не сталось і ніхто не зривав робочий день у Раді, необхідно… закрити всі туалетні приміщення. «Якщо не закрити туалети – ці «хлопчики-поганці», «юні піонери» знову якусь дрібну гидоту приготують», – зазначає автор ідеї.

Слуги народу, очевидно, муситимуть ходити «носик припудрити» та «краватку поправити» хіба що у памперси. Жарти жартами, але нардепам явно не кортить відпрацьовувати свою зарплатню.

3 місце

Якщо віри в те, що наші політики почнуть колись працювати на благо країни, вже немає, залишається сподіватися, що хоча б навчаться грамотно розмовляти, вдягатися солідно та не верзти усіляких дурниць на камеру. Судячи з усього, буквально необхідною є професія асистента (няньки) політичного діяча, який і текст напише, і вдягне, і манер навчить, і заспокійливе завчасно дасть, і димову шашку з рук забере, і простежить, щоб не плясали, не пиячили і з вилами на носилися. Одним словом, з мавпи людину зробить.

Така людина однозначно необхідно і майбутньому «не дай Бог президентові» Іллі Ківі. Та ще з додатковою функцією навчити стримано вести акаунти в соцмережах, зокрема в Instagram. Бо той Ілля і напівоголених панянок форкає, і свої біцепси-трицепси весь час виставляє. А ще публікації на кшталт тієї, де він Лєніну поклоняється чи просторікує, що, мовляв, вірує у Христа, зброю і презервативи.

2 місце

Є вже легендарні конфузи політиків, які викинути з пам’яті просто неможливо. І хтось, судячи з усього, вирішив нагадати одному полум’яному грузину, який намагається влаштуватися в Україні зручніше, його геніальний ляп на камеру, що розлетівся за секунди і отримав сотні тисяч переглядів.

У центрі Києва біля офісних центрів почали з’являтися на гіллі дерев краватки. Найбільше їх біля офісних та бізнес-центрів, поодинокі з’являються і в транспорті. Оце як пташкам узимку годівнички лагодять, так і Саакашвілі підготували смачненьке, як пташці перелітній, що цієї зими летіти у вирій, скоріш за все, не збирається. Смачної тобі краватки, Міхо!

1 місце

На сході країни все – майже як у дитячій загадці: «ДіНіРі» і «ЛіНіРі» вдвох сиділи на трубі, «Ді» накинулось на «Лі» – хто лишився на трубі? Чи можна було собі уявити, що один «братскій русскій народ» так швидко поб’є горщики з іншим «братскім русскім народом»! З цього приводу соцмережі переповнилися фотожабами і жартами на кшталт: «ДНР» захищає донецькомовне населення від луганської хунти».

Також розсмішив українців факт, що ще один войовничий містер – Плотніцкій – втратив віру у всепереможні луганські війська і просив Порошенка допомоги. І подейкують, для нього вже куплено квиток до Ростова.

Далі буде.

Попередні дурощі: туттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттут, тут і тут.