InfA пропонує своїм читачам свіжу добірку ляпів та курйозів авторства «слуг народу» за цей тиждень.

5 місце

Фото напівпорожньої зали парламенту в Мережі – справа звична. До такого собі флешмобу «подивіться на відвідуваність» приєднався і нардеп Леонід Ємець. Він виклав у Facebook селфі, де видно, що в залі Ради присутні лише кілька депутатів. Коментує Ємець своє фото так: «Вони купили мандати за гречку по мажоритарці або за гроші в списку. І вважають, що більше нікому нічого не винні». У відповідь на винесене з парламентської хати сміття колеги нардепа-«зрадника» показово обурилися – мовляв, той підриває авторитет парламенту. Ха-ха! Авторитет, якого й так давно нема!

Бути нардепом в Україні – певно, найкраща робота в світі. Можеш навіть не працювати – зарплатня все одно крапає на рахунок, не кажучи вже про «бонуси». Тому й до порожньої зали Ради всі вже давно звикли.

4 місце

«Радикальний» цирк подався на гастролі. Це повчальна історія про те, як потрібно «працювати з народом». Соратник Ляшка з найрадикальнішої у світі партії нардеп Андрій Лозовий відвідав місто Бобровиця, що на Чернігівщині, зі своєю шоу-програмою, що включає танці й співи. І все це – лише задля виборців! Сам Лозовий назвав свої «дикі танці» із Валечкою «майстер-класом». Що тут скажеш – буяння демократії в формі загального виборчого права часом набуває не лише загрозливих, а й карикатурних форм.

БОБРОВИЦЯ MON AMOURнайголовніше у роботі з виборцями – це танці. і співи.з Валічкою Володимирівною, секретарем Рудківської сільради, даємо майстер-клясу.

Gepostet von Андрій Лозовий am Samstag, 23. September 2017

3 місце

У здоровому політичному тілі – здоровий дух. Цю доктрину явно сповідує патрі… вете… аксакал української політичної сцени  Юлія Тимошенко. Заради цього «пані з косою» ладна навіть змагатися з віце-президентом Федерації триатлону України Андрієм Оністратом. Цього тижня героїня вітчизняної політичної сцени нібито пробігла 12 кілометрів за 1 годину 20 хвилин, після чого попросила у тренера дві пляшки вина, мовляв, заслужила!

6 км подолано))) Андрей Онистрат фіксує усе: кілометри, темп, пульс…

Gepostet von Marina Soroka am Donnerstag, 28. September 2017

Для таких результатів у бігу потрібна неабияка мотивація. Наприклад, це дає шанс у разі чого швидко зробити ноги, бо в українському політикумі всяке буває. Кому, як не Юлі, знати… З цього приводу в соцмережах уже жартують:

 

2 місце

З такою публікою при владі недивно, що бійки в Раді трапляються регулярно. Та й чого дивуватися! Якщо, наприклад, 450 мавп закрити у клітці з одним бананом – без рукоприкладства також не минеться.

Нова сутичка «за останній банан» сталася під час проведення сесії Київської облради, де депутати від «БПП» напали на депутата від «БЮТ» Владислава Хахуліна. Напад стався, коли деякі депутати намагалися силоміць заблокувати трибуну. Робочий день для Хахуліна закінчився струсом мозку, зламаною щелепою і вибитими зубами. Щось це до болю нагадує парламентські історії часів Януковича, коли різні борці-спортсмени, а за сумісництвом нардепи від партії, що «порожняк нє гоніт», трощили стільці об голови «неправильних» колег. Які прогнози на майбутнє?

1 місце

За чутками, один непересічний пан із вилами вирішив не просто наздогнати Януковича з його омріяним Межигір’ям, а й сподівається перегнати.

Є під Києвом прекрасне й досі незаймане багатіями урочище «Бабка». Аж раптом тут почали рости величезні паркани, береги озера стрімко стали знаходити нових власників, а тоді постав величезний маєток, галявини навколо якого тут-таки обнесли колючим дротом. Вгадайте, кого найчастіше тут помічають жителі? Саме так, добродія Олега Ляшка. А що – красиво жити не заборониш!

 

Якщо екстраполювати – що побачимо з часом замість золотого батона Яника? Страшно й уявити, зважаючи на неординарну особистість фігуранта цієї історії.

Далі буде.

Попередні дурощі: туттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттут і тут.