InfA підготувала для наших читачів свіжу добірку ляпів та курйозів доморощених «слуг народу». Отже, погляньмо, які перли залишили по собі наші можновладці минулого тижня.

5 місце

Верховна Рада стає все більш схожою на якесь трешове реаліті-шоу. Тут тобі все в одному – скандали, інтриги, бійки та навіть кохання під одним куполом. Нардепи усвідомлюють, що вони в оточені камер і журналістів, та все одно іноді забувають, як правильно й пристойно грати роль політика. Павло Пинзеник від «Народного фронту» – один із таких забудькуватих. Його спіймали на гарячому під час перегляду пікантних світлин на своєму айфоні. Замість того, щоби слухати виступ колег, він витріщався на одну відому публічну даму. Побачене його так зацікавило, що не зміг відірватися та побачити, що навіть сидить на чужому місті.

Але ми налаштовані в усьому шукати позитив. Якщо дуже захотіти й забути, що роботу цих добродіїв оплачуємо всі ми своїми податками, то можна порадіти бодай за те, що розглядає-то наш гарячий депутат жіночі принади. Б’ємось об заклад – під цим куполом є такі, хто не поділяє таких «пратівних» традиційних уподобань. Ну, вже й на цьому спасибі, пане Пинзеник!

4 місце

Є чимало жартів на тему, чому жінки завжди ходять по двоє. У Верховній Раді, наприклад, також є подружки-нерозлийвода. Так, нардепа від фракції «Батьківщина» Олександру Кужель і віце-спікера Ради Оксану Сироїд підловили в сесійній залі за не дуже офіційним заняттям – ті одна одній масажували плечі і шию. Ще одні «ми не знали, що наша робота – місце публічне».

Ех, які таланти гинуть під парламентським дахом!

3 місце

Нинішній мер Києва, поза сумнівами, увійде в історію України своїми ляпами і обмовками. Шкода, звісно, що не добрими справи для столиці, але «маємо, що маємо».

Віталій Володимирович знову переплутав. Цього разу нечистий поплутав на футбольній тематиці: під час презентації Кубка Ліги чемпіонів Кличко назвав його чомусь «Кубком УЄФА» (хоча це інший турнір).

Здавалось би, порівняно з іншими конфузами Віталіка, це ніби й дрібниця. Але як вам таке припущення: ця «помилка» може бути помстою за сімейним рецептом Кличків, адже нещодавно так званий амбасадор турніру Ліги чемпіонів УЄФА (так правильно називається турнір, фінал якого має відбутися в Києві) переплутав імена братів. Ось вам і «удар у відповідь». А що – у нашій мерії не футболісти сидять, а боксери!

2 місце

Є в деяких  народів стара-добра традиція – закінчувати весілля бійкою. А ось наші «трудоголіки»-політики, здається, збираються започаткувати нову – закінчувати телепередачу мордобієм.

Так, після ефіру на одному з українських каналів нардеп Сергій Мельничук накинувся зі спини на іншого народного обранця, Дмитра Лінька, розбивши йому ніс. Гризлися вони, як собаки, все шоу, кидаючи один одному обвинувачення. Причиною сварки стало вигнання Мельничука далекого 2015-го з «Радикальної партії Ляшка».

Після ексцесу колишній «радикал» додав: «Лінько сказав, що я ззаду вдарив його в обличчя. Я не винен, що у «радикалів» замість обличчя – дупа!».

Ось так конфлікти вирішують дорослі люди в дорогих костюмах, браво!

1 місце

Нардеп Михайло Гаврилюк не один рік розповідав українцям, що їздить на роботу міським транспортом. А ми, наївні, вірили й називали це «чудом Верховної Ради».

А насправді все так, але не зовсім так. Наш спритний герой, як виявляється, ховав «мерседес» на закритій парковці на Банковій і йшов пішки залишок шляху. Але ж якби просто ховав! Дякуючи розслідуванню журналіста Василя Курчака, виліз ще цікавий факт – автомобіль цей катається на волонтерських номерах.

Ніхто б не здивувався котромусь із депутатів на дорожезному авто, але настільки натхнення брехня від того, хто стукає себе п’яткою в груди, мовляв, ми вийшли з народу і все таке… Це вже, як кажуть, майстерність. Заслужене 1 місце!

Далі буде.

Попередні дурощі: туттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттут і тут.