Рада

За останній тиждень в українському політикумі з’явилися ознаки певного затишшя (чи перед бурею?) і анекдотичних ситуацій, конфузів, бійок і красномовних висловлювань «слуг народу» дещо поменшало, проте InfA все ж знайшла достойників на місце в топ-5 політичних дурощів за тиждень.

5 місце посідає голова Міністерства інфраструктури України, що любить пожалітися та покритикувати. Тепер бідака Омеляна не пустили в США на бізнес-форум. За його словами, причина заборони була в тому, що «хтось у Кабміні вирішив: оскільки від Вінниці до Вашинґтона – 7799 км, то й не треба їздити в таку глушину».

Бідний, бідний Омелян…

4 місце цього разу з нагоди «недобитого» поки що в Україні свята «8 марта» отримує колективне старорежимне несвідоме багатьох наших співгромадян. Вони таки знайшли собі офірного цапа – запеклого супротивника комуністичних свят Володимира В’ятровича. На його місці марно було сподіватися, що після гучних слів про необхідність скасування в Україні відзначення на державному рівні 8 березня йому це швидко забудуть. Напередодні так званого жіночого дня користувачі соцмереж запустили хештеґ #вятровичз8березня. Неважко уявити, скільки тюльпанів чекало на нього в Інституті національної пам’яті.

До речі, пропонуємо пану В’ятровичу непогану ідею для стартапу  – отримані ним букети здавати в оренду для фотосесій жінкам, які хочуть змусити своїх колишніх приревнувати та змусити заздрити подруг.

3 місце варто віддати Павлу Демчину – головному борцю проти корупції. Людина, яка готова за будь-яку ціну викорінювати в країні хабарництво, офіційно проживає в гуртожитку, не має власного майна, автомобіля і навіть пристойних заощаджень. Просто-таки сучасний Робін Ґуд – «людям, а не собі». Ось тільки не так усе прекрасно, як нам розповідають. Від журналістів у наш час мало що  сховаєш, не те що Мерседес люксового S-класу. Виявляється, наш Демчин бореться з такими ж, як і він сам! А що – посудіть самі: живе на Петропавлівській Борщагівці у маєтку, приблизна вартість якого – більше 10 мільйонів гривень, має солідний автопарк, а його мати-пенсіонерки володіє двома квартирами. І це не має викликати жодних підозр?

2 місце віддаємо цього тижня ноу-хау по-українськи. Поки прогресивна частина людства створює технологічні стартапи, в наших пенатах усе по-своєму: держава тільки й мізкує про те, як би ще задовольнити цікавість публіки щодо наших «слуг народу». Саме для тих, кому замало нескінченних розмов про політиків у громадському транспорті чи телевізійних сюжетів про бійки в парламенті, у Мережі з’явився новий онлайн-сервіс, де кожен має можливість пройти опитування й визначити – який ти депутат із 422 парламентарів: https://test.rada4you.org

Дійсно, дуже корисно і важливо, особливо враховуючи те, що створено це не просто ради сміху і не користувачами Інтернету. Пройти цей тест радить Верховна Рада на офіційній сторінці в Twitter. Ось так – усі в депутати, бо за межами теплих кабінетів життя, схоже, незабаром не залишиться зовсім.

1 місце цього тижня заслужив сільський голова села Кучаків, що у Бориспільському районі Київщини, Микола Дженджебір. Цей пан-добродій вирішив стати щедрим меценатом – на мільйон бюджетних коштів заасфальтував дорогу, що вельми символічно веде в глухий кут. А знаєте, в чому полягає секрет дивного, на перший погляд, рішення сільського голови? Як кажуть місцеві, той проклав дорогу не по вулиці, а в тупик, бо там, біля самісінької лісопосадки, живуть не хто-небудь, а його дочка і один київський суддя… Звісно, усе найкраще в нашій країні – дітям (додамо від себе – і безталанним суддям), але ж не новісінький асфальт за бюджетні гроші!

На сусідніх дорогах – суцільні ями, а заасфальтований тупик уже веде до «першої дівчини на селі». Але затятий борець за благо села не зупиняється – уже після розголосу цієї скандальної історії сільський голова заявив буквально таке: «Я стану на коліна перед сатаною, і якщо буде можливість зробити хоч квадратний метр дороги – я буду робити! Бо це для наших людей, для українців, ви мене зрозуміли?». Так, ми все зрозуміли…

Далі буде.

Попередні дурощі: туттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттут, тут, тут і тут.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ