InfA підготувала для читачів нову п’ятірку політичного дурисвітства за цей тиждень. Пропонуємо вашій увазі порцію найбезглуздіших витівок людей, які називають себе чиновниками, депутатами чи просто «слугами народу».

5 місце

Жодної інтриги, бо це знов вона – Надя Савченко. Ну ніяк не може вона вгамуватися й зайнятись чимось не те щоб корисним, але принаймні менш шкідливим чи безглуздим.

З’явившись в ефірі одного з каналів у військовій формі, бідна Надя явно втрапила в пастку: то вона паркан фарбує, то фарбується на ефір, то брутальний військовий, але з таким виразом обличчя, що користувачі соцмереж упізнають у ній скоріш ватажка «ДНР» Захарченка, ніж Термінатора. І додають побажання Наді менше пити.

4 місце

Бути «слугою народу» в Україні – тяжка праця, таке під силу не кожному. І таке гарування на благо громадян потрібно належно оплачувати, і не тільки зарплатнею, а й премії щомісяця давати. А то деяким бідакам-чиновникам усе ніяк не вдається нашкребти на автомобіль люкс-класу. Ось імпровізована дошка пошани «трударів місяця» з їхньою нікчемною премією:

3 місце

Його вже називають вітчизняним «комісаром Катані» та «агентом під ковдрою», пропонують присвоїти звання Героя України і надати статус учасника бойових дій. І, звісно ж, відновити на посаді. Він – це Насіров. Військовий прокурор Матіос до того вже договорився, що просто таки хочеться дати Насірову якийсь орден! Мовляв, не без допомоги та старання пана Насірова вдалося затримати 23 колишніх чиновників та провести 454 обшуків у підозрюваних у злочинних діях та використанні незаконних податкових схем. Користувачі соцмереж активно жартують на тему «героїзму» Насірова, який (якщо хтось випадково забув) сам є підозрюваним у справі про зловживання службовим становищем.

2 місце

Усім відомо, що є такі нардепи, яким краще мовчати, ніж гучні заяви робити чи патякати з журналістами. Як кажуть, мовчи – і здаватимешся розумнішим, ніж є насправді. Але якщо натура рветься до бою – її не стримати нічим.

Один із таких «птахів-говорунів» – добродій Сергій Пашинський. Цей поважний пан в ефірі «112» такого понарозказував, що і сміх, і гріх. Пропонуємо і вам насолодитися новими перлами скандального нардепа з «Народного фронту»:

«Янукович віддав розпорядження мене і Турчинова розстріляти… Ті, кому він це доручив, тут же прибігли і розповіли…».

«Якщо ми не палитимемо і не зловживатимемо шкідливими звичками – то ми доживемо до того, що Янукович буде в Києві…».

«Я не голосував за Порошенка. Але коли дізнався, що президента обрали в першому турі – у мене як гора з плечей. Нарешті я це усе зі своїх плечей скину. Радість була – аж невдобно!..».

«Усі 23 роки усі міністри оборони без виключення грабували армію нещадно. Особливо, як це мені не образливо усвідомлювати, – при Еханурове і Гриценко».

 «Раніше був підйом, а зараз – стомленість… Та і телеканали належать тим же власникам, що і при Януковичі».

«У новорічну ніч нетвереза істота загрожувала моїй дружині і мені сексуальним насильством… Я отримав пляшкою по голові. Ми доб’ємося, що справа буде в суді!».

«Позачергові вибори президента і парламенту восени – це сценарій ФСБ. Його озвучують всякі провокатори. Ми зробимо… ні, ми вже зробили, щоб цього не було!».

Хіба є що додати до перлів сучасного Цицерона… Не пропустіть жодного слова!

1 місце

До перших літніх днів всі намагаються перевести тіло в атлетичний вигляд, щоби не соромно було на пляжі покрасуватися. А ось деякі «слуги народу» ще й популяризують дешеві дієти.

Нардеп від «Опоблоку» Олександр Вілкул розповів у Facebook про те, як він зайшов в маленьку крамницю «в своєму рідному Кривому Розі» і купив там хліб, кефір і сирки. «Намагаюся не робити купівлі у великих мережах, тому що заробіток піде на яхти і літаки їхніх власників», – написав депутат від політичної сили, що уособлює егалітаризм в українському соціумі, а сам зробив собі політичне ім’я завзятим служінням клану Януковича. У відповідь користувачі соцмереж почали масово фотографуватися з «хлібом, кефіром і сирками», а також викладати фотожаби на цього відомого любителя самопіару.

У цьому контексті можна побажати людині, яку звинувачували в організації «тітушок» для розгону Майдану в Дніпрі, підкупі виборців і тому подібних прикладах сповідування «демократичних цінностей», бути обережних із травленням – кажуть, плавлений сирок може раптово стати поперек горла з такою-то кармою…

Далі буде.

Попередні дурощі: туттуттуттут, туттуттуттуттуттут туттуттуттут і тут.