Інформаційний Акцент підготував для читачів новий рейтинг дурисвітства в українській політиці за цей тиждень. До вашої уваги порція найсмішніших, найбезглуздіших та найоригінальніших скандалів, конфузів та витівок людей, які за своїм завданням мають громаду не веселити, а працювати на її благо.

5 місце отримує не один політик, а всі нардепи парламенту. Обранці так довели громаду, що у народі визріла світла ідея, яка у разі реалізації приноситиме від парламентарів бодай мінімальну, але користь. Ідеться про петицію, яка пропонує встановити для нардепів педалі – для голосування. Опція «Так» крутить вперед, опція «Ні» крутить назад.

Кожному депутату не дві, а вісім педалей.

Ще й пропонують підключити їх до генератора, аби не лише крутили педалі, але й виробляли електроенергію. Крім того, в петиції йдеться, що такий спосіб голосування швидко окупить себе, оскільки закони ухвалюють, як правило, вночі – економитимуть на світлі.

місце відвоював «губернатор» Закарпаття, відомий своїми гучними висловлюваннями. Геннадій Москаль вже не вперше не зміг стримати свого довгого язика і дозволив собі оконфузитися, а можливо й ні – сказавши, що нова патрульна поліція – «х…рня».

Поліцайки, що збирають «лайки»

На думку пана Москаля поліція – посміховисько, яке створили задля селфі у соціальних мережах. «Х…рню цю створили для YouTube, більше ні для чого».

3 місце нашого топу здобув Руслан Радецький – заступник глави Національного агентства з питань запобігання корупції. Шановний пан був затриманий поліцейськими у нетверезому стані – напевно, після святкування вдалого запобігання корупції. Ба більше, обурений Радецький був не задоволений відсутністю лікаря біля свого автомобіля за 700 тисяч гривень. Тому і повторював поліцейському фразу «Та ти шо?! Ви лікар?»

Із кількахвилинного відео стає зрозуміло, що Радецький в присутності свідків тягне час і всіляко відмовляється пройти огляд на стан алкогольного сп’яніння. Коли ж патрульні повідомляють йому про складання відповідного протоколу, обурюється, що «відмови не було», і він просто «говорив з дружиною».

2 місце – два супергероя-кілера. Російські ЗМІ вже познайомили нас з вбивцями Гіві. Знайомтесь: Зорян та Шкіряк, вони діють в парі. Політика України кликала героя, і відгукнувся не один.

Зорян і Шкіряк змінюють локацію

Насправді, складно зрозуміти, як одна людина може водночас бути двома ліквідаторами Гіві, проте ця новина з вуст путінських журналістів, так сподобалась користувачам Інтернету, що за всіма жартами на тему – вслідкувати не можливо.

1 місце розділили теперішній і колишній прем’єри Володимир Гройсман та Юлія Тимошенко. На тижні нині діючий прем’єр Гройсман назвав колишнього прем’єра Тимошенко матір’ю української економічної слабкості, приниження української незалежності, популізму та корупції.

Мати і Батько?

Але усім добре відомо, що мами без батька не буває, то самим «папою» корупції виявляється є чинний прем’єр-міністр? І поки Вона – «працює», Він напевно з’ясовує сімейні відносини.

Далі буде.

Попередні дурощі: туттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттут, тут і тут.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ