Верховна Рада

На п’ять робочих днів тижня припадає ніяк не менше п’ятірки конфузних ситуацій у вітчизняному політикумі. InfA продовжує розповідати про курйозні та скандальні вчинки «слуг народу» в царині дурисвітства, в якому майже кожен наш політичний діяч може отримати науковий ступінь «професора».

5 місце: відкриває п’ятірку звична для українського політикуму бійка. Що не робочий день – то штурханина, клоунада, квіти, лайка чи «ждуни». Ось і під кінець тижня, у п’ятницю, депутати Київради почали сутичку. Спочатку через прихід весни та потепління поливають один одного водичкою, після трясуть одне одного, а тоді по столах стрибають.

«Брейк», тобто перерву, секретар Київради оголосив майже як рефері. Бокс, що символічно, був ініційований депутатами від фракції «УДАР», яку очолює заслужений «ударник» Віталій Кличко, що вже не один рік виступає на політичному рингу. Щоправда, його здобутки на політичній ниві більше претендують на жанр комедії.

4 місце: посідає розстібнуті штани та куций піджак пана спікера парламенту Андрія Парубія. Протокольне фото, зроблене в Японії, дало привід поглузувати із зовнішнього вигляду особи, що представляє Україну.

У журналістів з’явилася ще й можливість поглузувати: чим же міг займатися політик до фотосесії і за ким зі старших братиків-нардепів піджак він доношує?
Цікавий факт: на сайті Верховної Ради це фото вміло відфотошопили, щоби в очах українців бодай частково зберегти й без того поношену репутацію Парубія.

3 місце: і знову прикраса українського політикуму – столичний очільник Кличко. Казка від київського мера про місток, що стомився і впав відпочити. «Він уже був у такому стані, що час вийшов. Міст не був в аварійному стані. Але ми бачимо – він стомився», – як завжди мальовничо змалював картину Віталій Володимирович.

Ну й так таланить столиці на казкових і захмарно-космічних мерів!

2 місце: тут розташувалася наша Надя – військова в минулому, яка намагається стати політиком у теперішньому. Саме «намагається», адже важко влізти в українську політику, де й так давно «всі місця продано», з ораторським капіталом, що ненабагато перевищує відповідний потенціал самі знаєте кого… В прямому ефірі телеканалу «112» у словесній перепалці з політичним коментатором Сергієм Поярковим Надія Савченко не змогла відповісти на простенькі запитання (хоча чи не кожен старшокласник зміг би) – «Яка різниця між республіканцями і демократами?» і «Що таке «конвенція?».

Ці теми в школі Надія, напевно, так само як і у Раді, солодко проспала. Цю картину маслом Поярков назвав «дівчинка очкує».

1 місце: першість у «дурощах» цього тижня заслужив гід, який здатен найкраще розповісти про парламентське життя зсередини. Особливість екскурсовода Ляшка у тому, що йому все як із гуся вода, тож можна, наприклад, непристойностей наговорити. Наш «радикальний» депутат із вилами, поки блукав коридорами парламенту, вирішив розповісти журналістові вульгарний анекдот про прибиральницю в туалеті і статеві органи депутатів. Без матюків навіть майстрові слова Ляшку передати емоції виявилося неможливо, тому в аудіозапису анекдоту кількість «запіканих» слів явно перебільшує кількість «радикальних» кроків вождя партії. Якщо вже такому балагуру забракло слів – що тут скажеш про самих фігурантів вітчизняної політики…

Насамкінець пан Ляшко, схоже, з насолодою попросив нардепів спочатку навчитися управляти своїми х.., а потім уже – державою.

Далі буде.

Попередні дурощі: туттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттут, тут і тут.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ