Минулий рік українцям запам’ятався не тільки серйозними подіями, що вплинуть на подальший розвиток нашої держави, але і безглуздими або скандальними ситуаціями, в яких фігурували, так би мовити, народні обранці. Інформаційний Акцент підготував п’ятірку дурощів, які найбільше вразили 2015 року.

5 місце, на думку редакції, посідає «красномовний» мер Києва Віталій Кличко, ораторському таланту якого позаздрили би і Цицерон, і Демосфен. Після кожного такого виступу українці губляться у запитанні: «Що це було?..». Минулого року таких ляпів у виконанні мера було багацько, проте наша редакція обрала найоригінальнішу заяву Кличка, яку він озвучив у листопаді в прямому ефірі радіо «Вести». Програму записували під час мерських виборів, де Кличко балотувався на другий термін. Відповідаючи на запитання про конкурентів, мера понесло: «Ви будете, ви будете, ви будете, ви будете, я дуже хотів піти від спекуляцій, ось ця повинна муть зійти … ситуація … для багатьох не зрозуміла … регіонів … там де зон … там де проводилися вибори». Після цього ведучий програми, ставлячи нове запитання, почав так: «Будете ви мером, не будете…». Перервавши його, Кличко вигукнув, мабуть, добре завчену від політтехнологів-радників репліку: «Я буду мером!» – після чого впав у короткий ступор, а тоді засміявся (відео тут). Так чи інак, а мером Кличко все ж став, напевно, всі вже навчилися розуміти «мерську» мову Віталія…

Віталій Кличко

4 місце дісталося «вічно легітимному» Віктору Януковичу, який здивував усіх своїм рішенням вертатися в українську політику (відео тут). Про це український утікач заявив одному з російських телеканалів, наголошуючи на тому, що він «допомагає чим може» людям, які виїхали з України (викапаний Робін Ґуд…). «Хочу повернутися в політику. Я сьогодні… Те, що в моїх силах, я роблю все. По-перше, багато допомагаю людям, яких переслідують в Україні, які вже виїхали, припустимо, за межі України. І не тільки в Росію. У Росії само собою підтримую з ними зв’язок. Чим можу, тим і допомагаю», – заявив Янукович. Як би там не було, а українці з нетерпінням чекають, коли ж екс-президент ступить на українську землю.

Віктор Янукович

3 сходинка, на погляд ІА, дісталася трагічній історії з пляшкою Кужель та Тетерука. Причиною «пляшкових залицянь» став безневинний законопроект про реєстр військовозобов’язаних. Вже тоді в залі Верховної Ради депутати почали штовхати один одного, після чого Кужель зажадала негайних вибачень (напевно, відчувала, що вибачатися дійсно буде за що). Так і не почувши заповітні слова, жінка пішла на пошуки Тетерука, якого і перестріла вже в приймальні Гройсмана. Відмахуючись від агресивної жінки, Тетерук зарядив їй по голові пляшкою «Моршинської» (відео тут). Потім таки вибачився і сказав, що інцидент – «прикра випадковість». Та це не завадило Кужель злягти у лікарню, а українцям – робити повправлятися у виготовленні численних фотожаб.

Кужель_Тетерук
Кужель_Тетерук

2 сходинку виборює ще одна «пляшкова історія», проте вже в іншому виконанні. Міністр МВС Арсен Аваков під час засідання Нацради реформ вирішив розважити Президента та всіх присутніх, показуючи свій талант – жбурляння пляшок у голову ближнього свого (відео тут). Головний міліціянт країни (якого, щоправда, нерідко називають «фейсбук-міністр МВС») прицілився у голову Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі. На щастя Саакашвілі, Аваков не встиг потренуватися – і пляшка так і не долетіла до своєї цілі. Проте засідання все-таки довелося закрити, а ЗМІ та соцмережі вибухнули ядучими коментами з цього приводу.

Аваков_Саакашвілі

1 почесне місце, за оцінкою ІА, дісталося найулюбленішій історії українців у виконанні наших політиків – це романтичне винесення Яценюка з Верховної Ради. Олег Барна під час виступу прем’єра вручив йому букет квітів, вдарив ними Арсенія, після чого схопив того за причинне місце… і поніс би кудись, якби не втручання депутатів (відео тут). Цікаво, що Яценюк так і не прокоментував цей пікантний момент. Тож українці так і не дізналися, чи сподобалося йому ця «тяганина».

Яценюк_Барна

Вітаємо усіх українців із завершенням політичного року, повного на подібні бздури. І, як кажуть, далі буде…

Попередні дурощі: тут, туттуттуттут і тут

2 КОМЕНТАРІ

Comments are closed.