Рада
Верховна Рада

Редакція видання Інформаційний Акцент продовжує стежити за народними обранцями, нинішніми та колишніми високопосадовцями, добираючи їхні тижневі здобутки в царині дурисвітства. Початок політичного сезону-2016 подарував кілька подібних історій. Ми підібрали п’ятірку найсвіжіших та оригінальніших «перлів» у виконанні вітчизняних політиків.

5 місце, на думку редакції, отримав очільник Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі, який між своїм піар-форумом та одеситами вибирає перше. Він рішуче залишив засніжене місто і поїхав до Харкова на весь голос кричати про корупцію.

Саакашвілі
Міхеїл Саакашвілі

Розставляти пріоритети Саакашвілі, схоже, вміє: ну нічого, що людей замело, в нього важливіша мета – перемогти гідру корупції! Проте одесити його місію не зрозуміли і вже почали вправлятися в гумористичних коментарях – тепер при в’їзді в місто Міхо чекають білборди на кшталт «Вдаримо по заметах антикорупційним форумом!». Тепер у Саакашвілі з’явилась іще одна робота, окрім сваритися з Яценюком – повертати довіру людей. Бо не треба було піаритися в той час, коли їх замітало снігом.

4 сходинка цього тижня дісталася головному радикалу країни Олегові Ляшку, якого нерідко так заносить у патетичному куражі, що думка не встигає за язиком. Ось тепер він знову «відзначився»: у прямому ефірі програми «Шустер LIVE» Ляшко запропонував свою як завжди дуже радикальну реформу – «вигнати всіх до чортової матері».

Наш «пустодзвін» і не подумав, що якщо дійсно всі підуть – нікому буде приймати ці «реформи». Говорячи про «всіх», головний радикал, напевно, вже представляв себе в кріслі прем’єра, головне, щоб ідучи до цієї мети, він не перечепився через власну губу…

3 місце, на погляд ІА, варто віддати головному знавцю української мови Миколі Азарову, який продовжує оплакувати ті часи, коли сидів у кріслі прем’єра та просторікував про «кровосісів та папєрєдніків».

Азаров
Микола Азаров

До другої річниці своєї відставки на власній сторінці у Facebook «Мікіла Янівіч» виклав свої переживання і згадав, як його звільнив Янукович. Наголосив, що ніхто йому не погрожував, але іншого виходу, крім своєї відставки, тоді не бачив. А тепер, напевно, поборовся б іще за крісло. Розказав і про засідання «регіоналів» 23 січня 2014 року, і як тоді його обурило рішення Януковича віддати пост прем’єра Яценюку, а мерство в Києві – Кличку. «Можете уявити собі, що я міг відчувати після цих слів від людини, яку я всі роки роботи ніколи не зраджував і намагався завжди підставити плече», — пише Азаров. Йому, напевно, нудно в тій Росії, бідаці… То нехай повертається – українці його швидко розважать!

2 сходинку виборюють нарешті заборонені в Україні комуністи, які не побоялися вилізти з політичної могили та відсвяткувати «об’єднання України з Росією». Все це дійство відбувалося на Софійській площі й нагадувало скоріше вертеп пенсіонерів, ніж мітинг.

Учасники акції скандували: «Навіки з Росією!». Крім того, на мітингу назвали першого Президента України Леоніда Кравчука «київським сепаратистом №1».

Комуністи
Комуністи

Загалом схоже, що в комуністів відсутній фактор самозбереження, що так ризикували в центрі Києва – напевно, ще вірять у своє безсмертя…

1 місце, за оцінкою ІА, дісталося вже постійному героєві нашої рубрики, популярному каратисту-політику Володимиру Парасюку, який знову оскандалився, цього разу в рідному Львові. Тепер він показував свої прийоми не ногами, а руками зі склянкою (Тетерук доброго не навчить…). Під гарячу руку депутата цього разу попали прокурори – інцидент стався під час суду над учасниками бійки на курорті «Драгобрат».

Жонглювати склянками Парасюк став після відмови випускати підозрюваного у бійці Петра Ургина («Педро»). Крім того, народний депутат кидав у прокурорів усе, що траплялося під руку, поки вони не залишили залу суду.

Парасюк
Володимир Парасюк

Напевно, народному обранцю перед судовими засіданнями треба пити валер’янку, щоби не сприймати все так близько до серця.

Попередні дурощі: тут, туттуттуттут і тут

БЕЗ КОМЕНТАРІВ