InfA стежить за діяльністю наших «слуг народу» і презентує чергову п’ятірку з рясного доробку дурощів вітчизняних можновладців.

5 місце

Навіщо українськи телеканали запускають різноманітні реаліті-шоу, якщо найпопулярніше в країні шоу – завжди у Верховній Раді? Тут і без послуг сценаристів головні герої завжди умудряються щось утнути.

Ось чергового «слугу нараду» підловили на кумедному заняті в парламенті: нардеп Володимир Литвин (це той самий, який страшенно «потрібен країні») лайкав свої ж пости в соцмережі Facebook з акаунта якогось «Антона».

Ну а що ж, скажемо ми! Це лише Президент може собі дозволити масове культивування Інтернет-ботів, які пишуть хвалебні коментарі. А народний депутат – людина проста: робить усе самотужки, і своїми власними натрудженими рученятами натискає «Подобається».

4 місце

Хочеш зробити добре – зроби це сам. Здається, саме цим гаслом керувався депутат із селища Коцюбинське Київської області. Микола Єременко зажадав більше влади, для чого вирішив стати головою селищної ради. Почав з малого – підробив документи і проголосив себе в.о. селищного голови. Відтак підписав відомості щодо дострокового припинення повноважень чинного голови. На заваді його наполеонівським планам могла стати лише печатка з гербом, адже йому відмовилися її давати. Тож пан Микола замовив підробку – і довів таки свій план до кінця!

Самопроголошений «король села» тільки одне не прорахував: підробку помітили. І зараз йому «світить» позбавлення волі терміном від 5 років. Чи знав наш Наполеон місцевого розливу, чим закінчив французький імператор? Вигнанням!

3 місце

Здається, «ДеНеРівські» бойовики теж не страждають від браку амбіцій. Зокрема, декому з них явно захотілося акторських лаврів. У якості «проби пера» зняли кіношку на тему «звернення до Президента України».

Відео з нібито українським бійцем, що перебуває в оточенні біля селища Чигарі під Горлівкою, з’явилося днями в Ютюбі. Хлопець у камуфляжі розповідав, що «сєпари» їх розбили й нібито ЗСУ зазнали величезних втрат. При цьому забавно, що псевдо-український воїн розмовляв російською з відвертим «мАсковскім» акцентом. Чого лише варте «совкове» звернення до Президента  «Товарищ»!

Станіславський сказав би: «Не вірю!», а Гепа Допі – «Давай по новой!».

2 місце

Безкінечно можна спостерігати за трьома речами: як горить вогонь, як тече вода і як працює народний депутат. На жаль, побачити в природі третє явище дуже складно. Тому спостерігаємо за тим, що є.

А є в нас тюлень з «Народного фронту» (чи морська корова?), який розвалився на сидінні, роззявив рота і солодко заснув. Олександр Кіш – «слуга народу» з явною суперсилою так милесенько спати.

Солодкі сни невтомного «фронтовика» на робочому місці

До речі, поки він спить – вона (його картка) працює, адже брала участь майже у всіх голосуваннях на вечірньому засіданні. Вчіться, шановні, працювати уві сні!

1 місце

Цього тижня курйозна ситуація сталася з Президентом. Під час нагородження учасників змагань ветеранів один з екс-бійців «Азова» відмовився потиснути руку Порошенку. Керманич держави навіть зніяковів від такого повороту. Сам боєць пояснив, що совість йому не дозволила це зробити. Адже якби простягнув руку – принизив би честь і гідність побратимів, які загинули та які ще служать.

Цей випадок поділив користувачів соцмереж – одні підтримали вчинок бійця «за принциповість», інші сприйняли відмову вітатися з Президентом та Верховним головнокомандувачем як неповагу до армії. Але сам вояк пояснив, що поважає армію, але не поважає Порошенка. І додав: якби медаль вручав «шоколадний король» – він би відмовився.

Як тут не згадати бодай одного «вічно легітимного» з його вінком… Черговий дзвіночок. Дрібниця, а неприємно. Зазвичай усе з таких дрібниць і починається.

Далі буде.

Попередні дурощі туттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттут і тут.