InfA презентує чергову п’ятірку дурощів вітчизняних чиновників і високопосадовців. Погляньмо, чим потішили за тиждень, що минув, «слуги народу».

5 місце

В Україні відзначали День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. На гіпертрофовану й блюзнірську «переможну» істерію користувачі соцмереж створили фотожаби, присвячені вітчизняній псевдоеліті, угорілій від «побєдобєсія» «русскава міра», а заодно і всій нашій політичній тусовці.

4 місце

Відтепер в України з’явився єдиний бренд. Називається він «Ukraine now» («Україна зараз»), і створений задля покращення вітчизняного іміджу в світовій спільноті. Все б нічого, але він та його логотип викликав певні… дискусії й насмішки в народу. В першу чергу, критикують схожість із дизайном відомого порноресурсу. Дійсно, якщо порівняти лоґо Pornhub і «Ukraine now» – різниця не надто велика, хіба у деяких кольорах.

Втім, окрім негативу, в цьому є і позитив. Наприклад, розробка бренду була абсолютно безкоштовною, тож чиновники не нажилися на цьому. Та й взагалі асоціація із сексом хай і не найкращий варіант, але точно вже ліпший, ніж із безпросвітною корупцією.

3 місце

Вона, як Термінатор, теж погрожує повернутися. Вона – це Савченко. Войовнича «мадама» вимагає від Генпрокурора, керівника СБУ, Голови Верховної Ради забезпечити їй повернення на робоче місце нардепа. Чи то так голодування вплинуло, чи то тюремна роба так набридла Надії, адже це вам не у костюмчиках від Valentino у Верховній Раді дефілювати… А може, Савченко таки вирішила зробити останнє й рішуче зусилля й повернутися в парламент, щоб завершити те, що планувала? )

2 місце

Виборами пахне у весняному українському повітрі. Тож ті, хто мріє стати наступним Президентом, роблять все можливе, щоби підвищити симпатію до своєї кандидатури. Ось нещодавно пан Ляшко здійснив іміджевий марш-кидок, заради симпатії масового виборця пішовши на мужній крок і освідчившись жінці.

А вже цього тижня «радикальний» політик пішов у наступ на нову аудиторію – «пацанів з району». Щоб мужики сприймали за свого і «уважалі», Олежка вирушив на стадіон – повболівати за «Шахтьор» у грі проти «Динамо». Для більшого респекту і «уважухи» кидав лушпиння від насіння під лавочку.

1 місце

«Мільярдер не любить гроші» звучить так само абсурдно, як «пілот літака боїться висоти». Проте так вважають не всі. Солодкий багатій, а за сумісництвом чинний Президент України, заявив німецькому виданню про свою нелюбов до грошей.

На прохання журналіста доповнити фразу «Я люблю гроші, тому що…» пан Порошенко заявив, що «не любить їх узагалі!».

Окрім цього, Петро Олексійович розповів ще кілька казок. Наприклад, що в олігархів, виявляється, немає привілеїв у нашій країні, або що ладен покласти життя заради народу.

Цікаво, який діагноз поставили би фахівці такому пацієнтові?..

Далі буде.

Попередні дурощі туттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттут, тут і тут.