InfA уважно стежить за конфузами та бздурами українських політиків та можновладців, адже навіть у час літнього відпускного затишшя «слуги народу» встигають наговорити й накоїти чимало. Вашій увазі презентуємо свіжу порцію дурощів нашого політикуму.

5 місце

«Яблуко від яблуні», або Як заробила перший капітал сім’я Ляшків. Услід за одкровенням Наді Савченко про роботу в сексі по телефону в молоді роки, пан із гострими вилами також вирішив поділитися, як то кажуть, таємницями мадридського двору. В ефірі одного з українських телеканалів Ляшко попросив вибачення перед матір’ю і теж «похизувався» сімейними здобутками, щоправда, чогось настільки ж пікантного, як у Наді, в його благородному сімействі, виявляється, не було. Так – алкоголь і не більше (хто б міг подумати!). Виявляється, мати, яка породила на світ таке радикальне чудо, смішно сказати – гнала самогон.

Можна сміливо припустити, що не лише нашу редакцію, а багатьох українців тепер турбує одне запитання: чи не свіжий самогон чи бражка зробили нашого Олега таким, сказати б, цікавим і неординарним, га?..

4 місце

Кожен виступ Надії Савченко на телебаченні – це рідкісне за силою поєднання жаргонної лексики з поглядами, як казав один літературний герой, космічного масштабу й космічного ж глупства, на вітчизняну політику.

Цього разу, на щастя, обійшлося без лайки. Коментуючи проект «Стіни» на кордоні з Росією, Надя резонно заявила, що Україні необхідні більш сучасні методи захисту, ніж «решітка для барбекю», як вона назвала проект «фронтовика Сєні». Наприклад – каже Наді – це може бути «електричне поле». Після цього вона нагадує країні про Ніколу Теслу й закони електропровідності, про «штирі» тощо.

Залишається не до кінця зрозумілим – це вона так іронізує (скажемо прямо, небезпідставно) зі «стіни плачу» імені Яценюка чи на повному серйозі пропонує таке ноу-хау? Хтозна… Втім, здається, Надія потрохи перетворюється не Термінатора. Недаремно в нашому рейтингу вона  завжди «will be back».

3 місце

Бути президентом – уже не ромашки нюхати. Проте нашому Гарантові цього, як виявляється, замало. Він чи то екстриму захотів, чи вирішив показати, що нічим не гірший за супермачо Вову Путіна. А заздрість – така річ, що може дати привід усій країні поглузувати.

https://support.twitter.com/articles/20175256

Порошенко на справжнісінькому винищувачі прибув до вінницької військової частини привітати пілотів з професійним святом. Однак цей «героїчний» вчинок президента в соцмережах породив самі кпини. Деякі дотепники навіть припустили, що насправді йдеться не про імідж мачо, а про тренування втечі з країни, проте вже на МіГ-29. Схоже, на більш тихохідний транспорт наш лідер уже не покладається. Ну що ж, йому таки видніше…

2 місце

«Битву екстрасенсів» викликали? А нардепи, які ну ніколи в житті не вживали наркотиків – тут як тут! От нещодавно Добкін-старший розтлумачив, що поведінка молодшого зумовлена не всілякими там препаратами, а куполом на будівлі парламенту. «У Верховній Раді дуже важка енергетика, саме під куполом!». Гіперчутливий до паранормального Добкін запевняє, що на цьому місці було кладовище, а чи й стадо мамонтів загинуло.

Але чого ж «загинуло» – досі закони пише для країні. Тож і результат законотворчості цих мамонтів спрогнозувати не важко: як не погнати їх усіх убік великої ями – уся країна буде там, де ті мамонти…

1 місце

Коли при владі така братія, у народу є небагато варіантів. Один із них – поглузувати над ними. В Мережі з’явилася ціла низка фотографій наших політиканів, над якими познущалися в спеціальній програмі для трансформацій облич. Такому флешмобу можна впевнено дати гасло: «Ні – расизму, ні – сексизму!». Тут вам і Кучма, і Яценюк, і Тимошенко, і Гройсман, і Ківа з Януковичем у різних ролях. Усіх їх перетворили на щось дуже несхоже, а водночас – дуже знайоме.

Як мінімум декого з них це може наштовхнути на ідею щодо зміни зовнішності в майбутньому. Хтозна, чи завжди народ обмежуватиметься фотожабами. А чи раптом не доведеться радикально «лягати на дно»? Ось тут і подякують наші «слуги народу» за слушну ідею щодо зміни образу…

Далі буде.

Попередні дурощі: туттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттут, тут і тут.