Із президентом США судитимуться через скасування програми, яка захищає молодих іммігрантів від депортації

П’ятнадцять американських штатів і округ Колумбія подали позов в Нью-Йорку проти плану президента США Дональда Трампа покласти край програмі, яка захищає молодих іммігрантів від депортації, передає  АР.

На думку позивачів, скасування програми захисту молодих імігрантів, що її запровадили за часів президента Барака Обами, суперечить конституції США та законам країни, а також порушує права та свободи людини.

Позивачами наразі є штати Нью-Йорк, Массачусетс, Айова, Вашинґтон, Вермонт, Коннектикут, Делавер, Іллінойс, Нью-Мексико, Північна Кароліна, Ореґон, Пенсільванія, Род-Айленд, Гаваї та округ Колумбія.

План був оголошений генеральним прокурором штату Вашинґтон Бобом Ферґюсоном, який описав рішення Трампа, як «тяжкий час для нашої країни». Прокурор США Джеф Сешенс сказав, що програма завершиться через шість місяців, щоби дати час Конґресу знайти законодавче рішення для іммігрантів.

Нагадаємо, про скасування ініціативи, що була запроваджена попереднім президентом США Обамою щодо захисту молодих мігрантів, стало відомо на початку вересня. У Трампа аргументували скасування ініціативи тим, що через молодих імігрантів тисячі американців залишилися без роботи.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ