В земельному комітеті пояснюють, що для знесення пенька необхідний спеціальний дозвіл

У російському Єкатеринбурзі дорожні робітники закатали в асфальт старий пеньок. Місцеві мешканці вже охрестили його «пам’ятником маразму». Причому вони не можуть знайти міську службу, яка надихнула комунальників на це креативне рішення, повідомляє УНІАН.

Пень на цій ділянці дороги стовбичив багато років, тож автомобілісти звикли його об’їжджати.  Однак цієї зими тривали земляні роботи, а зараз прийшов час асфальтувати проїжджу частину.

«І, як нескладно здогадатися, пень просто закатали в асфальт. Тепер у нас у дворі з’явився пам’ятник маразму», – розповів один з мешканців Єкатеринбурга.

В адміністрації міста кажуть, що не знають відповідального підрядника за роботи на цій ділянці. В земельному комітеті пояснюють, що для знесення пенька необхідний спеціальний дозвіл. Пізніше стало відомо, що дорогу на цій ділянці ремонтував водоканал. У прес-службі адміністрації пояснили, що прибрати пеньок повинні були ще на початковому етапі робіт, а керівнику відомства відправлять листа з проханням позбутися останків спиляного дерева на проїжджій частині.

Д слова. схожий випадок стався в 2015 році в Пскові. Там дорожні робітники теж залишили пеньок недоторканим, обклавши його бордюром.

Читайте: За якістю доріг Україну обійшов навіть Гондурас

БЕЗ КОМЕНТАРІВ