У німецькому Дюссельдорфі пройшов традиційний карнавал. Такі паради за участю величезних фігур з пап’є-маше, що зображують провідних політиків, релігійних діячів і події «на злобу дня», щороку приваблюють величезну кількість учасників і туристів, передає Дзеркало тижня. 

Цьогоріч в центрі уваги «ходи дурнів» опинився новий президент США Дональд Трамп, відомий своїми скандальними заявами. На одному з сатиричних візків глава Білого дому ґвалтує символ Америки – статую Свободи.

Голова СДПН Мартін Шульц, якого зобразили у вигляді печерної людини, встромляє списа у канцлера ФРН Анґелу Меркель, яку автори бачать в образі мамонту. До слова, згідно з даними останніх соцопитувань, соціал-демократи на чолі зі своїм кандидатом на посаду канцлера Шульцем обігнали за популярністю партію Меркель.

Не обійшлося і без згадки про президентів Росії та Туреччини – Владіміра Путіна та Реджепа Таїпа Ердоґана. У компанії з прем’єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном, лідером польських консерваторів Ярославом Качинським та американським лідером Дональдом Трампом вони, як гусінь, об’їдають «зелений лист демократії.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ