Герман Приступа
Германа Приступу жорстоко побили сепаратисти, бо він зірвав із Горлівського УВС прапор «ДНР»

В Україні тривають призначення правоохоронців на керівні посади в поліції.  Германа Приступу, який зірвав із Горлівського УВС прапор «ДНР», призначено начальником Шевченківського управління поліції Києва. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

За його словами, продовжується формування кадрового складу Національної поліції України.

«На ключові пости призначаємо тих, хто проявив себе в бойових умовах та довів вірність присязі Народу України. Герман Приступа разом з Андрієм Крищенком і групою офіцерів-добровольців з 11 до 14 квітня 2014 року три дні обороняли будівлю Горлівського УВС від сепаратистів. Після захоплення управління терористами Андрій Крищенко і Герман Приступа зірвали прапор так званої ДНР над будівлею та знову підняли прапор України. За що Андрія і Германа було жорстоко побито. Ці кадри обійшли всі ЗМІ. Вижити тоді офіцерам вдалося дивом. Приступа Герман Леонідович за героїзм і вірність присязі нагороджений орденом «За мужність», – написав міністр.

Аваков також додав, що Германа Приступу призначено начальником Шевченківського управління поліції ГУ НПУ в місті Києві.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 15 грудня київська поліція отримала нового очільника. Ним став Андрій Крищенко. Він відомий тим, що, перебуваючи на посаді начальника горлівської міліції, захищав від сепаратистів український прапор.

2 КОМЕНТАРІ

  1. Такі призначення нагадують одного голого козака Гаврилюка, який саме за це потрапив до парламенту – законодавчого органу. Тобто, чітке знання букви закону й розуміння їх й інші професійні навички вже не мають значення. Головне – зірвав прапор, був оголений та отримав по гепі від “Беркутівця”, написав фарбою на будівлі посольства “Путін х-ло!” – відразу в парламент, поліцію, прокуратуру, тощо на керівну посаду. Давайте тоді за таким самим принципом на посади хірургів попризначаємо лікарів, бо всі діючі хірурги (є така думка загальна)апріорі беруть “подарунки” або хабарі. Тільки, хотілося, щоб після того ось всі, хто придумав саме таку схему призначень на керівні й інші посади, в першу чергу полікувалися самі в таких ескулапів, а також полікували в таких “фахівців” членів своїх сімей. Правда, користі людям й державі після того буде значно більше :). Ще за таким принципом з 3-оьх місячних курсів наберіть й інших фахівців. Цікаво, що ще вчора декого й за хуліганку затримували й по більш “резонансним” статтям УК, а тепер за те що той самий хуліган випадково опинився в нужному місці в нужну годину у нас призначають у поліцію. Ні, ну круто! Ще у нас є також безліч “героїв”. Правда, як з”ясувалося наприклад з тим самим “Торнадо” , більша частина їх судимі, збоченці, наркомани, які в результаті в зонах наближенх до АТО тим і займалися, що гвалтували школярів будь якого полу, грабували та катували населення, але це – “герої” тепер, як кажуть, їх судити за злочини не можна! А вирішувати тепер, що є злочином, будуть їхні такі самі колеги. Ні, ну що тут казати – життя по-новому!

    • Це ваша, але не наша правда … краще хай призначають таких ніж подібних до паскала слуг Януковича. Аваков звичайно гівенце, і ці призначення це окозамилювання, але ці хлопці не осоромлені – вони бійці і себе ще покажуть.

Comments are closed.