Участь російських спортсменів у зимових Олімпійських та Паралімпійських іграх 2018 року – під питанням

У Бонні відбулось засідання спортсменів Міжнародного паралімпійського комітету (IPC). За його результатами прохання Паралімпійського комітету Росії щодо виступу російських спортсменів на зимових Олімпійських та Паралімпійських іграх 2018 року під нейтральним прапором відхилили, пише Р-Спорт.

Представники ПКР пропонували використовувати практику, яка не застосовується в таких випадках, оскільки винятки можливі лише для біженців та представників країн, у яких немає національних паралімпійських комітетів.

Як відомо, минулого року паралімпійська збірна Росії була усунена від Ігор у Ріо-де-Жанейро. Таке рішення Міжнародний паралімпійський комітет ухвалив на підставі доповіді Річарда Макларена, в якій йшлося про виявлення як мінімум 35 позитивних допінг-проб у російських паралімпійців в період з 2012 по 2015 роки.

Також Паралімпійський комітет Росії виключили зі складу IPC. Російська сторона отримала дорожню карту щодо відновлення членства.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, російський президент Путін вперше визнав факт застосування допінгу в російському спорті. Однак відразу відхрестився від провини влади.

У березні стало відомо, що уряд Росії опублікував список субстанцій та методів, що їх заборонено застосовувати у спорті під загрозою кримінального покарання. При цьому в підсумковому списку не згадуються два модулятори метаболізму, які були в переліку, опублікованому в грудні 2016 року для громадського обговорення.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ