реєстрація бізнесу
Ухвалений закон дозволить підприємцям уникнути черг під час реєстрації

Верховна Рада ухвалила закон із так званого пакета децентралізації – «Про державну реєстрацію підприємців та громадських формувань». За ухвалення закону 2983 проголосували 247 народних депутатів, пише Українська правда.

«Суть полягає в тому, щоби перейти від жорсткої бюрократичної вертикалі, яка є в Мінюсті, до передачі адміністративних функцій на місця», – зазначив голова профільного комітету Віктор Галасюк.

За словами Гройсмана, цей закон нарешті ліквідує бюрократію у системі адмінпослуг. «Цей закон поставить крапку у пострадянській маразматичній системі адміністративних послуг. Система, в якій все вирішувалося по блату, буде зруйнована», – заявив спікер. За словами міністра юстиції, закон дозволить підприємцям отримати інший сервіс і уникнути черг під час реєстрації. Він зазначив, що реформа передає на місця в бюджети майже 1 млрд. грн. Закон передає органам місцевого самоврядування, місцевим держадміністраціям, нотаріусам, банкам повноваження з надання адміністративних послуг у галузі державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Інформаційний Акцент