Кернес і Труханов оголосили про створення нової партії для участі у виборах до Верховної Ради

«Партія мерів» як політичний проект мера Харкова Геннадія Кернеса і мера Одеси Геннадія Труханова – це спроба показати свою значимість новій Адміністрації Президента і гарантувати власну безпеку. Таку думку висловила кандидат політичних наук Юлія Біденко у коментарі Укрінформу.

«Створення «Партії мерів» для відомих своєю одіозністю мерів Кернеса і Труханова – це спроба показати свою значимість перед новою Адміністрацією Президента і обміняти відносно чисте електоральне поле на гарантії власної безпеки», – підкреслила фахівець.

За її прогнозом, команди Кернеса, Труханова та «інших неоднозначно відомих особистостей» можуть скласти у своїх регіонах конкуренцію іншим командам, наприклад, Зеленського чи Бойка.

Нагадаємо, 18 травня Геннадій Кернес підтвердив у своєму Facebook створення нової партії для участі у виборах до Верховної Ради: «Ми (Кернес і Труханов – ред.) були і залишимося міськими головами Харкова і Одеси. Наше завдання – не політична кар’єра. Наше завдання – влити нову кров у Верховну Раду, зробити так, щоб туди прийшли люди, які знають проблеми на місцях».

Читайте: Кернесу може загрожувати в’язниця через легалізацію Жукова