У Коцюбинській селищній раді під Києвом виявили агітаційну газету «#Команда Порошенка»

Чинний президент Петро Порошенко офіційно ще не заявляв, що балотуватиметься на другий термін, водночас вже з’явились агітаційні газети невідомого походження і з невідомим накладом, в яких прогнозується його перемога на виборах. Про це повідомляє у Facebook рух «Чесно».

Зокрема, у Коцюбинській селищній раді під Києвом виявили агітаційну газету «#Команда Порошенка», яка перебуває у вільному доступі для працівників та відвідувачів.

«Догортайте до останнього фото, є навіть астрологічний прогноз, який можна розбирати на цитати!» – зазначають у «Чесно».

Як свідчить фото агітки, один зі знаків Зодіаку проілюстрували портретом Петра Порошенка, наголосивши, що «недруги будуть переможені й на тривалий час перестануть заважати». Також зірки прогнозують, що Терезам вдасться «не лише повторити досягнення кількох останніх років, але й примножити їх».

«Звісно, ми телефонували депутату Сергію Данішу, якого внесено до реєстру як в.о. сільського голови Коцюбинського, але він відмовився коментувати ситуацію із газетами. Також написали і Максимсу Саврасову (БПП), він поки що не коментує».