За словами Лещенка, за ТОВ «Трейд коммодіті», яке виграло аукціони «УЗ» на поставку дизпалива, стоїть бізнес-партнер нардепа Грановського А. Адамовський

Нардеп від БПП Сергій Лещенко заявив, що за ТОВ «Трейд коммодіті», яке виграло аукціони «Укрзалізниці» на постачання дизпалива на 2,91 млрд. гривень, стоїть багаторічний бізнес-партнер і спільник нардепа Олександра Грановського Андрій Адамовський. Про це пише Українська правда з посиланням на OilNews.

Голова Державного агентства резерву України Вадим Мосійчук визнав, що саме Адамовський говорив із ним від імені «Трейд Коммодіті» про постачання неякісного палива.

«Пан Адамовський був у мене в кабінеті двічі. Ми обговорювали ситуацію, пов’язану з торішнім тендером «Трейд Коммодіті» на постачання бензину А-80», – повідомив Мосійчук.

«Вони справді виграли на прозорому публічному аукціоні. І навіть знизили ціни на кілька мільйонів гривень, уклали додаткову угоду про постачання й практично з кінця травня – початку червня почалися поставки. Але за фактом виявилося, що за два тижні паливо почало розшаровуватися в наших резервуарах», – додав він.

За словами голови Держрезерву, паливо закладалося на комбінаті «Зірка».

«Провівши окреме випробування, ми повідомили цій компанії про те, що такий продукт ми, безумовно, закладати не будемо. Паливо має бути якісним, довго зберігатися, і ми вимагали замінити його», – сказав він.

«Адамовський приходив, переконував мене в тому, що вони налаштовані на конструктив і забезпечать якісну поставку. Але після цього він зник. Ми запрошували його ще раз на зустріч, щоб обговорити ситуацію, він не прийшов», – заявив Мосійчук.

«Ми зібрали всі юридичні документи й у жовтні 2016 року подали позов до суду про стягнення штрафу згідно з законодавством у розмірі 50% з компанії «Трейд Коммодіті» на суму в 34,5 млн. гривень за непостачання матеріальних цінностей. І останнє наше звернення до суду стосувалося накладення арешту на рахунки «Трейд Коммодіті» за невиконання умов контракту», – повідомив він.

За його словами, тоді поставили понад тисячу тонн із необхідних 3500 тонн.

«Після наших вимог вони його забрали й обіцяли замінити на якісне. Цього не відбулося донині. Не виключаю, що цей епізод міг стати мотивом для спроб змістити мене з посади голови Держрезерву», – заявив Мосійчук.

Між тим «Трейд Коммодіті» у відповіді на запит OilNews заявила, що не здійснювала постачання бензину А-80 Держрезерву за умовами виграного тендера від 2 лютого 2016 року.

«Постачання й закладка в державний резерв зазначеного бензину не відбулася», – заявили в компанії, пояснивши, що Держрезерв відмовився приймати їхній бензин.

У «Трейд Коммодіті» уточили, що Держрезерв вимагав бензин А-80, який би відповідав техумовам ТУ 19.2-38882770-001:2014, і не прописав можливість заміни «еквівалентом».

У червні МАСМА передала права на ці техумови компанії «Фактор Енергогруп», а «Трейд Коммодіті» не стала отримувати в неї дозвіл. У компанії вважають, що або тендерну документацію «підлаштовували» під конкретного постачальника, або примушували переможця торгів до отримання платного дозволу від «Фактор Енергогруп».

«Трейд Коммодіті» за власними техумовами виробляє бензин тривалого зберігання (гарантійний термін 5 років), нібито еквівалентний бензину А-80-ДЗ, але Держрезерв відмовився приймати його, навіть не взявши проб, стверджують у компанії.

Нагадаємо, нардеп Сергій Лещенко на своїй сторінці у Facebook повідомив, що за ТОВ «Трейд коммодіті», яке минулого тижня виграло аукціони «Укрзалізниці» на поставку дизпалива на 2,91 млрд. грн., стоїть бізнес-партнер народного депутата Олександра Грановського Андрій Адамовський.

«За компанією стоїть Андрій Адамовський, багаторічний бізнес-партнер і спільник Олександра Грановського, який призначений президентом Порошенко на роль наглядача за СБУ, Генпрокуратурою і судами», – заявив нардеп.

Лещенко також повідомив з посиланням на підрахунки Юрія Ніколова, що в цілому за два роки нової влади вони отримали тендерів на 7 мільярдів гривень.

«Сім мільярдів тендерів – це результат того, що в нашій країні називається словом «дах», – наголосив він.

Також, за словами нардепа, Грановський і Адамовський разом «віджали» у естонського інвестора торговий центр «Скай Молл» у Київ і разом давали свідчення Лондонському суду, який в підсумку програли.

Встречайте! Три тендера Укрзализницы на сумму 3 миллиарда гривен выиграла одна малоизвестная компания. Ее название – "Трейд Коммодити". Как посчитал Юрий Николов, в целом за два года новой честной власти они получили тендеров на 7 (семь!) миллиардов гривен. Тут, как говорится, к Рошену не ходи – все это просто случайности.Я же утверждаю, что за компанией стоит Андрей Адамовский, многолетний бизнес-партнер и подельник Александра Грановского, который назначен президентом Порошенко на роль смотрящего за СБУ, Генпрокуратурой и судами. Они вместе отжали у эстонского инвестора торговый центр "Скай молл" и вместе давали показания Лондонскому суду, который в итоге проиграли. А семь миллиардов тендеров – это результат того, что в нашей стране называется словом "крыша".К сожалению, эту историю обсуждают куда меньше, чем порванный пиджак. Но я не устану рассказывать о ней публично, а также писать обращения Гройсману о том, как взятая им под патронат "Укрзализница" будет обогащать окружение Порошенко. Только так можно их остановить.

Posted by Сергій Лещенко on Monday, 13 February 2017

БЕЗ КОМЕНТАРІВ