За словами спікера Ради, є пропозиція спочатку розглянути останнє подання на Михайла Добкіна

Верховна Рада розгляне всі подання від Генеральної прокуратури України щодо зняття депутатської недоторканності вже цього тижня. Про це на засіданні погоджувальної ради парламенту розповів його голова Андрій Парубій, передає Еспресо.

«Перший блок питань цього тижня – це питання про депутатську недоторканність. Минулого тижня регламентний комітет розглянув низку подань від генпрокурора щодо народних депутатів. Хочу зняти будь-яку інтригу, яка тривала до цього, і повідомити, що усі подання будуть розглянуті», – сказав Парубій.

За його словами, 11 липня минає сьомий день від першого подання і, згідно із законом, його вже можна розглядати. Однак є пропозиція розглянути останнє подання на Михайла Добкіна, а вже після цього 13 липня займатися питанням про зняття недоторканності з шести нардепів. Рішення про перенесення голосування на четвер ухвалить Верховна Рада.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 7 липня регламентний комітет Верховної Ради підтримав подання ГПУ на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт депутата від фракції БПП Борислава Розенблата.

Нардепа звинувачують у тому, що він отримав 200 тисяч доларів за вплив на рішення чиновників Держслужби геології та надр та місцевої влади про надання ТОВ «Укртехдобич» спецдозволів на користування надрами.

Генеральна прокуратура та САП продемонстрували відеодокази вимагання та зловживання службовим становищем Розенблатом. На кількох записах йдеться про підписання законопроектів №5436 і №5437, які пропонують зміни до Податкового та Митного кодексів щодо оподаткування видобутку бурштину та звільнення від податків осіб, які ввозять в Україну обладнання для промислового видобутку бурштину.

Нагадаємо, у попередні чотири дні комітет Ради не підтримав подання правоохоронців щодо Максима ПоляковаОлеся ДовгогоАндрія Лозового та Євгена Дейдея.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ