Парубій переконаний – осінь для парламенту ускладнить формування бюджету

Парламентська осінь в аспекті формування бюджету на 2018 рік буде досить складною. Про це заявив спікер Верховної Ради Андрій Парубій, передає УНН.

«Звичайно, я переконаний, і ми про це говорили з Кабінетом міністрів, буде поданий бюджет в термін, який передбачений законом – до 15 вересня, але потім нам доведеться провести дуже кропітку і детальну роботу, щоб співставити той проект, який запропонований урядом, з тими фінансовими потребами, які виникли при прийнятті реформ», – підкреслив Парубій.

«І тому осінь, в аспекті формування головного фінансового документу країни, буде досить складна, щоб ми змогли всі фінансові потреби, які необхідні для реалізації реформ, закласти в бюджет наступного року», – додав спікер ВРУ.

За його словами, ухвалюючи освітню реформу, парламент закладає зміни до проекти бюджету, як і під час ухвалення, наприклад пенсійної реформи.

«Затверджуючи кожну з реформ, ми закладаємо логіку змін до проекту бюджету, ухвалюючи пенсійну реформу – ми закладаємо логіку самого бюджету», – запевнив парламентар.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ