Спікер закликав нарешті ухвалити порядок денний восьмої парламентської сесії

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій обурився через те, що народні депутати вже три пленарних тижні поспіль не можуть ухвалити порядок денний восьмої парламентської сесії. Про це він сказав під час засідання погоджувальної ради парламенту 19 березня, передає Українська правда.

«Три пленарних тижні поспіль о 10.30 у вівторок я принижуюсь на всю Україну, ставлячи по 5-7 раз порядок денний сесії… А ви звертаєтесь до мене?  Я звернусь до вас: допоможіть організувати, щоб усі голосували за порядок денний сесії. В мене немає «чарівної палички» і «кнопки 226» – рішення ухвалюються виключно залом», – відповів спікер заступнику голови комітету ВР з питань аграрної політики та земельних відносин, депутату від БПП Олександру Бакуменку, який поскаржився, що вже два місяці у депутатів не доходять руки до розгляду важливих законопроектів в агропромисловій галузі.

Парубій, у свою чергу, нагадав, що близько 10 комітетів заблоковані в розгляді надважливих законопроектів, тому що не проголосований порядок денний сесії, та зазначив, що зі свого боку робить усе можливе щодо вирішення цього питання.

Парубій закликав Бакуменка порушити це питання на засіданні фракції та забезпечити ефективне голосування.

«Давайте завтра всі згуртуємось, переконаємо не тільки себе, але й колег і партнерів, щоби прийняти рішення і розблокувати розгляд цілої низки законопроектів», – сказав Парубій.