Українські посадовці зустрілися з Генсеком ООН

Спікер Верховної Ради України Андрій Парубій закликав генсека ООН Антоніо Гуттеріша розглянути питання щодо позбавлення Росії «права вето» на Радбезі ООН. Про це він повідомив 9 липня за підсумками зустрічі з генсеком ООН у Києві. 

«Закликав ООН позбавити Росію «права вето» на Радбезі ООН. Агресор не має право вирішувати питання в ООН щодо держави, на яку він напав», – підкреслив очільник Верховної Ради України.

Як повідомляє Укрінформ,  спікер також висловив занепокоєння гуманітарною ситуацією на Донбасі та в Криму, та подякував за надану ООН допомогу Україні в гуманітарній царині, яка «полегшила життя мільйонам людей, що змушені були покинути свої домівки».

«Спікер ВРУ поінформував генсека ООН про ситуацію з порушеннями прав людини на окупованому Донбасі і Криму, подякував за підтримку України, закликав посилити підтримку і залишати Крим і Донбас в центрі особливої уваги ООН до повного відновлення територіальної цілісності і суверенітету України», – повідомила перший віце-спікер парламенту, представник України в гуманітарній підгрупі ТКГ Ірина Геращенко, яка брала участь у події.

1 КОМЕНТАР

Comments are closed.