Карл Лагерфельд
Арт-директор будинку Chanel Карл Лагерфельд шість років ухилявся від сплати податків

Всесвітньо відомого паризького кутюр’є Карла Лаґерфельда підозрюють в ухиленні від сплати податків. За даними податкових органів Франції, він приховав понад 20 млн. євро, повідомляє французький тижневик L’express, посилаючись на свої джерела.

«Арт-директор легендарного будинку Chanel за шість років приховав від податкових органів понад 20 млн. євро, використовуючи складні фінансові схеми за участю численних фірм у Франції, в Ірландії, на британських Віргінських островах і в США», – зазначає видання.

За його інформацією, податківці провели обшук в книгарні 7L, яку кутюр’є відкрив у столичному кварталі Сен-Жермен-де-Пре. Підприємство було збитковим, його втрати сягали 6,6 млн. євро., тож його звільнили від сплати податків.

У цьому магазині також розташована фотостудія Studio 7L, яка отримує надприбутки від діяльності Лаґерфельда у сфері візуальних зображень. Власником студії є ірландська компанія. Разом із двома іншими компаніями, які зареєстровані в Ірландії і на Віргінських островах, вона допомогла кутюр’є у його оборудках.

Крім того, податківці цікавляться діяльністю двох ТОВ, які володіють та керують нерухомістю і також пов’язані з модельєром.

Міністерство фінансів Франції, посилаючись на податкову таємницю, відмовляється від коментарів. Представник Лаґерфельда теж наразі не коментує скандальну інформацію .

БЕЗ КОМЕНТАРІВ