Голова секретаріату комітету ВР з питань нацбезпеки на оборони Тетяна Блистів стверджує, що Пашинський погрожував убивством їй та її родині

Щодо голови комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки на оборони Сергія Пашинського порушено кримінальне провадження за підозрою у погрозі вбивством голові секретаріату комітету Тетяні Блистів. Про це пише INSIDER з посаланням на джерела в правоохоронних органах.

Інформацію в ЄРДР внесли на підставі заяви Блистів до Генпрокуратури України.

За її словами, 4 липня в приміщенні комітету Пашинський погрожував убивством їй та її родині.

«У нашої родини є реальні підстави побоюватися втілення цієї погрози як самим Пашинським, так і іншими особами, оскільки Пашиснький С.В. мені сказав, що я ще не знаю, хто він такий і що в нього для таких, як я, є «спеціально навчені люди». Крім того, Пашинський С.В повідомив мені, що він є дуже багатою людиною, а саме, що його статки складають 10% ВВП України, а я – ніхто у цьому світі», – написала Блистів.

«Вважаю, що така інформація має бути перевірена компетентними органами України, оскільки з боку Пашинського С.В відбувається постійне зловживання владою та службовим становищем. Також можу припустити, що Пашинський С.В може бути причетний до злочинів, які інкримінуються Шепелеву О.О.», – додала вона.

Читайте: Суд зобов’язав ГПУ розслідувати зникнення відео, де Пашинський підстрелив чоловіка

Нагадаємо, Генеральна прокуратура пред’явила звинувачення колишньому народному депутату від Партії регіонів Олександру Шепелеву в організації та замовленні вбивства донецького УБОЗівця Романа Єрохіна.