Бойовики закликають чоловіків з’явиться у військкомати за місцем прописки, щоби «дати відсіч підступному ворогові»

Протистояння між бойовиками на Донбасі набирає обертів. Сепаратисти із самопроголошеної «Луганської народної республіки» заявляють, що диверсанти з «ДНР» хотіли отруїти водопостачання міста фтором. Про це пише Корреспондент.

У зв’язку з цим так звана народна міліція «ЛНР» оприлюднила на своєму сайті декларацію оголошення війни «Донецькій народній республіці». На сайті також опублікована інформація про диверсійні групи в Луганську.

«Бандити з Донецької народної республіки віроломно без оголошення війни напали на нашу батьківщину, щоб сіяти хаос, розбрат і підривати багатовікові підвалини Луганщини, нашу культурну ідентичність і дорогоцінні рідини. Народною міліцією ЛНР була припинена діяльність диверсійних груп противника, які намагалися отруїти фтором систему водопостачання в місті Луганську», – повідомляють терористи.

«Народна міліція» також оголосила «призов» – чоловіків закликають з’явиться у військкомати за місцем прописки, щоби «дати відсіч підступному ворогові».

Нагадаємо, за даними російських ЗМІ,  22 листопада в окупованому Луганську так звана народна поліція «ЛНР» за допомогою «спецназу ДНР» захопила всіх співробітників місцевої «прокуратури».

Напередодні ватажок бойвиків ОРЛО Ігор Плотніцкій відсторонив «міністра внутрішніх справ «ЛНР» у зв’язку з порушенням проти того кримінальної справи.

У відповідь «міністр» забарикадувався в будівлі міліції псевдореспубліки, звідки заявив про затримання на окупованій частині Луганської області нібито українських диверсантів.

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ 21 листопада зафіксувала військову техніку, озброєних людей та колону, яка прямувала до Луганська з ОРДО. З’явилась інформація, нібито Плотніцкій утік до Росії.

22 листопада стало відомо, що ця інформація не підтвердилася. Ватажок бойовиків самопроголошеної «Луганської народної республіки» вранці в середу провів робочу нараду. Зокрема, він доручив розібратися зі спробою так званого міністра внутрішніх справ «ЛНР» вчинити «державний переворот».