За словами економіста Олександра Охріменка, фактичного  зростання пенсій немає

Попри оптимістичні урядові прогнози насправді пенсія в Україні зросте лише на 46 гривень. Про це заявив економіст Олександр Охріменко в ефірі телеканалу NewsOne.

«У середньому пенсія в Україні виросте на 46 гривень. Не на 400, не на 500, а на 46 гривень. Лише незначна частина пенсіонерів дійсно отримуватимуть доплату в 1000 гривень, для  основної маси ж  населення пенсія збільшиться на 46 гривень», – зазначив економіст.

Охріменко також підкреслив, що переважна більшість пенсіонерів отримуватиме пенсію в розмірі, що буде нижчим навіть за прожитковий мінімум.

«Мінімальна пенсія буде нижчою за прожитковий мінімум, а середня буде на його рівні», – сказав він. Тож фактичного  зростання пенсій немає, резюмував експерт.

Як відомо, в Україні з 1 жовтня очікується підвищення соціальних стандартів. Це також стосується пенсій, які уряд планує підвищити для 5,6 млн українців.

Кабінет Міністрів має намір застосувати для розрахунку пенсій прожитковий мінімум для непрацездатних громадян, який був встановлений в розмірі 1373 грн. (1 грудня 2017 року) замість нинішнього 1312 грн.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ