У США планують будувати ракети, заборонені з часів Холодної війни

У Міністерстві оборони США планують почати будівництво ракет, заборонених із часів Холодної війни. Про це пише Wall Street Journal.

Таким чином США хочуть змусити Кремль дотримуватись домовленостей і не будувати свої ракети забороненого класу.

За інформацією видання, США готуються до створення ракети такого типу, який був заборонений за часів Холодної війни, якщо Росія не відмовиться від власної розробки подібного озброєння.

Джерела Wall Street Journal стверджують, що йдеться про можливе відновлення арсеналу ракет середнього радіусу дії наземного базування.

Оскільки Росія постійно порушує умови Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності, який був підписаний президентом США Рональдом Рейґаном і лідером СРСР Михаілом Горбачовим 1987 року.

За словами американських чиновників, ціль таких дій США полягає в тому, щоб знову змусити Кремль виконувати свої зобов’язання.

«Задум в тому, що ми пошлемо росіянам сигнал про те, яку ціну у військовій площині вони заплатять за порушення договору. Ми готуємося жити в мирі після Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності, якщо це той мир, якого хочуть росіяни», – зазначив у коментарі американський чиновник, який побажав залишитись неназваним.

Читайте: У США планують будувати ракети на 3D-принтері