14 березня президент РФ поїде до анексованого півострова

За чотири дні до виборів президент РФ Владімр Путін поїде до анексованого Криму. Інформацію про поїздку, що запланована на 14 березня, підтвердив речник російського лідера Дмітрій Пєсков, пише Дождь.

Цей візит на анексований півострів буде останньою регіональною поїздкою Путіна перед виборами. У Криму запланований мітинг.

«Це річниця референдуму. В Криму та Севастополі вона дуже важлива і відзначається», – сказав Пєсков.

Під час поїздки Путін планує порушити питання транспортної інтеграції Криму з Росією. Передбачається, що він обговорить темпи будівництва Керченського мосту, найімовірніше, скаже про швидку здачу об’єкта. У посланні Федеральним зборам Путін обіцяв, що автомобільний рух відкриється вже за кілька місяців, а це раніше за заплановані терміни. Крім того, Путін огляне будівлю нового терміналу аеропорту «Сімферополь».

Варто зазначити, що Путін вже не вперше спекулює на темі Криму під час своєї передвиборочї кампанії. 3 березня в Москві вже влаштовували мітинг з нагоди анексії півострова. МВС РФ звітувало, що на захід зібралися 130 тисяч осіб.

Раніше російське видання «Коммерсант» повідомляло про те, що Путін може прилетіти до Криму в день виборів 18 березня. У Кремлі дійсно деякий час обговорювався такий варіант, але пізніше від нього відмовилися. Найімовірніше, в день виборів Путін перебуватиме в Москві і проголосує за місцем своєї прописки.

Як відомо, Росія на початку 2014 року анексувала Крим, скориставшись зміною влади в Україні і посиливши свою військову присутність на півострові.