skryabin
2015 року Садовий привселюдно заявив, що у Львові побудують сквер у пам’ять про Скрябіна

Мер Львова Андрій Садовий не виконав іще одну свою обіцянку  – у місті не буде скверу в пам’ять про музиканта Кузьму Скрябіна. Місцева влада заявила, що батьки мають самі збирати кошти на реалізацію цього проекту під назвою «Місце щасливих людей». Про це розповіла мати музиканта Ольга Кузьменко, пише Вголос.

Садовий привселюдно заявив, що у Львові побудують сквер в пам’ять про Скрябіна «Місце щасливих людей» ще 2015 року, після трагічної загибелі українського співака та композитора.

На той момент оголосили конкурс. Водночас про нього не чув жоден з відомих львівських архітекторів. У ньому взяли участь лише 5 проектів, а перемогу здобув архітектор Кузнєцов із міста Дніпро. Але згодом виявилося,  що за проект, який обіцяла зробити місцева влада, має заплатити чималу суму грошей родина Андрія Кузьменка.

З того часу, відколи Садовий пообіцяв побудувати «Місце щасливих людей» у Львові, минуло більше року. В липні 2015-го мати загиблого музиканта навіть зверталася до міськради з проханням залишити родину в спокої. Але передвиборчі перегони зробили своє –  мер і його команда запевнили, що проект вже готовий та затверджений.

«Місце щасливих людей» планували облаштувати на площі Гасина, де нині стоїть величезний павільйон із пивом та сміттєві баки. Та після того, як у суспільстві поширилися чутки про те, що мати Андрія Кузьменка збирає кошти на сквер –  у членів родини урвався терпець. Вони звернулися до львів’ян:

«Проект скверу у Львові місця щасливих людей – нежиттєздатний. А.Садовий, очевидно, не подумав, коли пропонував цей проект на честь Кузьми Скрябіна. Це виглядає все настільки цинічно і лицемірно, що ніби мама Андрія сама збирає гроші на цей сквер!! Нам – батькам, дружині і дочці, такою ціною принижень абсолютно не потрібен сквер у Львові. Тому ми вирішили відмовитися від цієї ідеї-фікс і більше не повертатися до неї. В липні минулого року я таку заяву в мерію вже написала на ім’я Садового, але це було перед виборами мера і мене, на превеликий жаль, вмовили не давати ходу заяві. Прохання до всіх причетних: дайте мені та душі мого сина спокій!».

Нагадаємо, лідер гурту «Скрябін» Андрій Кузьменко, відомий під псевдонімом «Кузьма», загинув у ДТП 2 лютого 2015 року.