Час
Найпростіший спосіб уберегтися від перевтоми –висипатися

Україна в ніч на 27 березня перейшла на літній час. Щоб уникнути пов’язаного з цим погіршення самопочуття, лікарі радять «прислухатися» до свого організму протягом кількох тижнів, пише Укрінформ.

Фахівці наголошують, що у перший тиждень потрібно обмежити як фізичні, так і психічні навантаження, бо відбувається певна перебудова нервової системи на новий ритм. Її також добре стимулювати вранішнім контрастним душем.

Людям з хронічними захворюваннями, а також із підвищеним артеріальним тиском протягом двох-трьох тижнів потрібно ретельніше стежити за своїм станом. А пацієнтам після медичного втручання, можливо, доведеться навіть збільшити добову дозу ліків (про що спочатку слід проконсультуватися з лікарем).

Загалом медики радять не забувати всім відомі правила здорового способу життя.

Найлегше уберегтися від перевтоми – добре висипатися. Після переведення годинників потрібно лягати спати на півтори години раніше, а також проводити якомога більше часу на свіжому повітрі.

Зважаючи на додатковий стрес, потрібно обмежити вживання кави, чорного чаю і особливо алкогольних напоїв. Краще замінити їх зеленим або трав’яним чаєм.

Читайте: Україна переведе годинники вперед 27 березня