В Австрії через снігопади перекривають дороги і скасовують авіарейси

Австрія потерпає від сильних снігопадів та вітрів, унаслідок чого довелося запровадити низку обмежень у транспортному русі, перекрити дороги та скасувати авіарейси. Про це повідомляє Укрінформ.

Протягом вихідних в окремих гірських районах прогнозують випадання снігу до 1 метра, що у поєднанні з теплим фронтом спричиняє сильну лавинну небезпеку.

Нині лавинна небезпека 4 ступеня (з 5 максимальних) встановлена в більшості районів федеральних земель Форарльберґ, Тіроль, Зальцбурґ, Штирія, та деяких частинах Верхньої і Нижньої Австрії. В деяких місцях в Тіролі вже зафіксували сходження лавин.

У Верхній Штирії перекрили деякі дороги. Найбільш постраждав від негоди район Лізен, де в двох невеликих поселеннях заблокованими залишилися сотні місцевих мешканців та туристів.

Задля протистояння стихії влада федеральної землі Штирія звернулася за допомогою до військових.

Негода також вплинула на роботу аеропорту Інсбрука (федеральна земля Тіроль): численні рейси на виліт 5 січня були скасовані, а на прийом – перенесені в інші аеропорти.

Зранку 5 січня на кілька годин було перекрито частину Віденської зовнішньої кільцевої автотраси (A21), де застрягли вантажівки. На багатьох інших автотрасах країни утворилися великі затори.

Читайте: Кактуси у снігу: пустелю Арізони накрив шторм (фото)