У центрі Одеси сталася перестрілка. За інформацією ГУ Національної поліції, поранені троє поліцейських – дільничний і двоє оперативників Приморського відділу. Один з поранених – у важкому стані. Крім того, загинув 60-річний чоловік. Про це інформує місцеве видання Думская.

Перестрілка сталася на вул. Старопортофранківській в центрі Одеси. За даними видання, правоохоронці прийшли до будинку, де, за їхніми даними, переховувався злочинець, якого розшукували за правопорушення, передбачене частиною 4 ст. 296 КК України.

Злочинець застосував вогнепальну зброю. Його застреили правоохоронці, які прихали на допомогу.

Сусіди розповіли, що вбитого звали Валентином.

«Він років п’ять ховався, потів чомусь зірвався», – кажуть вони.

Як свідчить відео Юрія Праздникова, чоловік поранив з пістолета перехожого (за іншими даними, поліцейського), підбіг до нього і вистрілив ще раз. Потім повернувся до входу у двір, почав відкривати хвіртку. У цей момент його застрелили поліцейські.

Перестрелка

Gepostet von Yuri Prazdnikov am Freitag, 19. Januar 2018

Наразі правоохоронці проводять затримання біля школи №122 на вулиці Новосельського, 48.

Як пише «Думская», вбитий злочинець – відомий одеський діяч проросійського спрямування Валентин Дорошенко. Він називав себе членом «партії Сталіна», в 2010-му балотувався в мери і навіть викликав тодішнього міського голову Едуарда Гурвіца на дуель.

Поліція розшукували Дорошенка як активного учасника заворушень біля будівлі обласного УВС восени 2013 року. Йдеться про спробу «відбити» у правоохоронців затриманого лідера партії «Родіна» Ігоря Маркова.