У столиці – 3 тис. 55 застарілих 5-поверхових будинків на 211 тис. 512 квартир

Першими із застарілих п’ятиповерхових будинків, так званих хрущовок, переселять мешканців Деснянського району столиці. Для жителів зведуть новий житловий будинок. Влада вже відвела ділянку під новобудову. Про це пише видання Domik.net.

Земельні ділянки призначено для будівництва, обслуговування та експлуатації житлового будинку із вбудовано-прибудованими приміщеннями на перехресті вулиць Мілютенка й Шолом-Алейхема.

«Ця будівля має стати будинком для переселення мешканців із застарілих п’ятиповерхових будинків. Першими у новобудову будуть переселені мешканці будинку по вул. Мілютенка, 23а», – повідомив перший заступник директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА Олександр Яструбенко.

За словами екс-головного архітектора Києва Сергія Целовальника, в першу чергу необхідно реконструювати квартали зі старим панельним фондом, а також завершити комплексну реконструкцію кварталу в межах вулиць Попудренка, Червоногвардійської, Мініна, Червоноткацької та реалізувати концепцію комплексної реконструкції старої забудови кварталу в межах вул. Маршала Гречка, Стеценка в Подільському районі.

У столиці – 3 тис. 55 застарілих 5-поверхових будинків на 211 тис. 512 квартир. При цьому в 2017 році виходить термін експлуатації «хрущовок», побудованих в 1957 році. Всього в Києві планується реконструювати будинки в 11 мікрорайонах.

Варто зазначити, що знести «хрущовки» на Нивках міська влада обіцяла ще в 2011 році. Замість старих будинків на вулицях Гречка й Стеценка обіцяли звести 12- і 16-поверхівки із просторими квартирами.